Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lenne belém? 13/L...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lenne belém? 13/L több lent

Figyelt kérdés

van egy fiú nagyon kedvelem , de nem hiszem hogy járnék vele. De azt nem tudom hogy ő járna-e velem, ugyanis nem értem ezeket a jeleket:

-Elkérem a karkötőjét mert tetszett és ő ideadta és azt mondta hogy lehet rajtam majd holnap adjam vissza(ez korábban volt az akkori holnapra értette)

-a padtársa hiányzott és megkért hogy üljek vele órán

-nagyon sokszor közös képeket akar velem csinálni

-amikor valamit közlenek a sulival és fel kell menni az aulába és akkor is azt akarja hogy üljek mellette

-8-óra előtt nagyon sokszor odajön beszélgetni

-sokat kötegszik

-vagy néha állok és odajön a hátamhoz és így elkezd masszírozni


2014. okt. 19. 18:17
 1/7 anonim válasza:
Naná, nézhetitek együtt a Maja a méhecskét.
2014. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szerelmes beléd, vagy legalább is tetszel neki. Volt pár helyesírási hiba a szövegben, szerintem erre figyelj, mert akik erre válaszolni fognak jórészt utálkozók a korodat illetően és belekötnek ebbe is... Ha akarsz még írhatsz privátban

12/L

2014. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első:az volt osztálytársam kedvenc meséje:D egyszer jött hozzánk egy lány , Majának hívták, erre elkezdi osztálytársam , hogy Maja a méhecske:D amúgy normális válasz nem lehetett volna?:)

második:köszi a választ:)....hát sajnos észrevettem már, hogy ebben a kategóriában hogy sok a piszkálódó ember. De nem kell őket észrevenni, hanem olyanokkal kell foglalkozni mint a magad fajta válaszoló:)

2014. okt. 19. 18:35
 4/7 A kérdező kommentje:
egyénként tudom hogy a koromba is belekötnek, de nem kéne mert mint leírtam én nem akarok vele járni, és hozzá tenném mással se igazán
2014. okt. 19. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem jelentenek ezzek nagyon semmit. Szimpatikus vagy neki, ez biztos. 13 évesen egy fiú nagyon nem komoly - csak annak hiszi magát.

Ezt 17 évesen mondom.

2014. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de cukik ezek a kérdések :D
2014. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Először is :hát igen nem nagy dolgok de nem is vagyunk nagyok vagyis nekem ez egy kicsit nagyobbnak számított:)mindegy köszi a választ:)

másodszor:ezek a válaszok is cukik:D

2014. okt. 19. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!