Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől függ, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy valakinek mindig van valakije, valakinek meg szinte sosem adatik meg?

Figyelt kérdés
Külső adottságoktól függetlenül.
2014. okt. 19. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
mennyire közvetlen,barátságos,milyen a kisugárzása,milyen körökben mozog
2014. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dominancia
2014. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
önbizalom stb.
2014. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
válogatósság, nekem pl sosincs komoly kapcsolatom, mert senki se tetszek, ha mégis tetszene akkor tuti van pasija, vagy bolond.
2014. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz,szerencse kérdése...Mert ha nem találkozol olyan emberrel az életedben akivel kölcsönösen vonzódnátok egymáshoz,akkor ha fejed tetejére állsz sem fog összejönni.Azonban ha szerencséd van,és olyannal hoz össze az élet,akkor nyilván van esélyed a kapcsolatra...
2014. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem főleg kisugárzás. De a külső is nagyban hozzájárul. Én elég dekoratív nőnek számítok, mások szerint nagyon erős szexuális kisugárzással. Eddig sose voltam túl sokáig szingli, és mikor az voltam, akkor is lehetett volna valakim, csak épp egyedül akartam lenni. Valamiért mindig megtalálnak a férfiak, akkor is, ha egy csendes kávézóban ülök és beszélgetek egy barátnőmmel, farmerban és pólóban.
2014. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, véletlen hamarabb küldtem el. Az említett barátnőm gyönyörű, csinos, szépségversenyeken is indult már. Kettőnk közül mégis inkább engem szoktak megtalálni a pasik, ha együtt vagyunk valahol. Ez is valószínűleg a kisugárzással magyarázható.
2014. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!