Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert szegyelljem a baratomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szegyelljem a baratomat?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok, a baratom 18. Ugyanabba a gimibe jarunk mindketten, o most vegzos. Cigany fiu, de nala jobb sracot keresve sem talalnek. :) Imadom minden porcikajat, pillangok vannak a gyomromban mar attol, ahogy ram nez. Nagyon szeretjuk egymast. Nekem soha egy percig eszembe nem jutott elitelni a borszine miatt, egyreszt mert nem tehet rola, masreszt mert egyaltalan nem ugy viselkedik, hogy abban barmi kifogasolnivalo legyen. A szuleim megis elvbol nem kedvelik ot, meg mielott megismertek volna utaltak, masik iskolaba akarnak iratni...stb. Teny, hogy en picit elkenyeztetett vagyok, mindenem megvan es jo anyagi helyzetben elunk, de a baratom sem egy csoves. Szep hazuk van, kedves szulei, egy tunderi kisoccse. Foiskolara fog jarni, es ugyan nem lesz dr. a neve elott, attol meg ertekes ember. Anyaek mindenkepp vmi gazdag, elit csavot szannak nekem, kozben csak azt felejtik el, hogy ok honnan jottek. Edesapam eredeti szakmaja villanyszerelo, anyukam vendeglatos. Nem ertem mi jogon varjak el, hogy ugyvednek vagy mernoknek tanulo fiuval jarjak. Miert nem eleg, hogy talaltam egy sracot, aki mindennel jobban szeret es boldogga tesz? Miert jonnek mindig azzal, hogy szegyellnem kene? Miert itelik el, olyasmi miatt, amirol nem tehet?
2014. okt. 19. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát most elszomorodtam:(

légy erős, te lány és állj ki magadért! Pl szüleid származása jó érv ellenük!

sok sikert!:)

2014. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg normális, akkor nem kellesz szégyenleni!
2014. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a sértő? Hm? Látszik kihatással van ez az életedre. Ha nem tudod felvállalni akkor ne járj vele! Olyan leszel mint az egyik ismerősöm. Egy bolond őrült nő.
2014. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem en jelentettem a kommented, en is csodalkoztam, hogy eltunt. Nem talaltam sertonek. :) Lassan 9 honapja vagyunk egyutt, meg szuz vagyok. De igen igazad van, en is leszek szulo, es 'ugyis felcsinal'. Es en leszek a legboldogabb, ha o lesz a gyermekeim apukaja.
2014. okt. 19. 20:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Oké, de ez kemény dió. Titkolni fogod, mert mást nem tudsz, de a titkolózás se jó. Azért mert az nem kapcsolat és meg is fogsz változni.
2014. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2014. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem titkolom ot egyaltalan, en buszke vagyok ra, mert fantasztikus fiu. De tudom, es latom, hogy ot mennyire bantja, hogy elitelik.
2014. okt. 19. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:
9 hónapja együtt vagytok, és szűz vagy még? mi nem megy ha nem vagyok indiszkrét? mondjuk úgyis noname oldal :)
2014. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8as megfogta a lenyeget -.-
2014. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Minden nagyon jol megy, koszonjuk. De en meg nem erzem kesznek magam, o pedig var. 16 eves vagyok, nem sietunk sehova. :) Pontosan tudja, hogy csakis Ot szeretem es O lesz, akivel elvesztem majd a szuzessegem, szoval turelmes.
2014. okt. 19. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!