Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik az egyesek h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik az egyesek h a kockáknak csaj kell?

Figyelt kérdés

Vagy akár pasi de mondjuk nőből azért annyi kocka nincs.

Mer h jaj szegény kéne neki egy lány és akkor tuti megváltozna.

Mer mért is ?

Az egy dolog h vannak emberek akik nem értik h ebbe mi a jó, de ettől ez még annak aki ezt szereti nem rossz.


Meg amilyen elvárások vannak manapság mind 2 téren pont azokat nem kéne kiröhögni akik ebből nem kérnek.

Mert az ő szempontjukból meg a ti próbálkozásaitok számítanak viccnek.

Míg ők játszanak v netteznek addig más azon görcsöl h a kapcsolatába mit h csináljon mit rontott el, és akkor jön a vita veszekedés...


Ismerek olyat aki egy csövessel is összejönne csak h ne maradjon egyedül és van ember aki erre áldozza a pénzt időt és energiát. És ha elromlik a kapcs kiadja vissza ezeket hmmm ?

Igaza a PC/Konzol... nem szexelhető meg.

De egy hiszti roham elviselést se kívánom senkinek, drága egy új berendezés.



2014. okt. 19. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez komoly ? :DDD
2014. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most mondjak valamit? Barátom sokat játszott mielőtt megismert, de fontosabb lettem neki, mint a gépe és inkább velem tölti az időt, ha teheti.
2014. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért van olyan érzésem, hogy ezzel próbálod nyugtatni magad?:)


Tény, hogy az életben vannak súrlódások, de sokkal nagyobb kárt okoz, ha a világod csak a játékok és a netezés körül forog.

Csak hogy egy elrettentő példát mutassak:

http://www.youtube.com/watch?v=ks0ZwdyxNlo&list=UUeriLVszEkx..

2014. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megértelek kérdező. Aki nem akar barátnőt, hát nem akar, az ő dolga, senkinek semmi köze hozzá. Akár kocka akár nem. Nagyon sok szingli ember van, akiknek nem a nők után futkosásból, és a nőkre költött pénzből (aminek 90%-a mehet a levesbe) áll az élete. Valaki utazik, melózik, kockul, él, ahogyan neki jólesik. Egyetlen egy dologra figyelj csak oda: ha esetleg egyszer összehoz a sors egy lánnyal, akivel jól kiegészítitek egymást, akkor próbálj rá figyelni és ne a hobbikra. Bár szerintem ez jönni fog magátol ha szerelmes lesz az ember. De amúgy te gondolkodsz jól, sok ember görcsöl és kutatja a nagy Ő-t, aki nem is létezik és abból áll az élete, hogy kapcsolatból kapcsolatba esik, és közben semmi értelmes dolgot nem csinál, mert valljuk be, ennek hosszútávon nem sok értelme van.. 24/F
2014. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Miért van olyan érzésem, hogy ezzel próbálod nyugtatni magad?:) "


Miért van olyan érzésem h akinek kapcsolata van az feljogosítsa arra h lenézze azt akinek nincs v nem is szeretne és gyártsa a kis elméleteit h hát így úgy...

Egyébként pedig NEM ! Eddig simán összejöhettem volna 3 csajjal is, de nem kell elhinni.


Csak én nem a rozsszín ködben élek és tisztában vagyok a kapcsok negatív oldalával is és kiszámolva a dolgot köszönöm jobb egyedül.

Minden időm és pénzem a kötelező dolgokat leszámítva az ENYÉM míg ti minden sarkon áldozatokat hoztok a kapcsolatosokért és az egyetlen érvetek a szegény luzer nincs kivel szexeljen címre hallgat.


Hát tudjátok mit szexeljetek bőven több energiát, időt és pénz öltök bele ebbe mint amennyit ér.

A vicc az egészben h 4-es kategóriás csajoknak is olyan igényeik vannak mint ha 10-esek lennének.

De ez nem az én bajom.


Ja és persze az is az előítélet része h aki kocka az csak hájas, zsíros hajú, pattanásos egyén lehet hát grat.

Ja és tom ki Molnár Krisztián ezek szerint azt állítod h ő az a pasi akiért úgy taposnának át egymáson a nők mint ha a Guccinál lenne leárazás.


Nem hinném.

2014. okt. 19. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!