Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csinos lány miért vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos lány miért vagy együtt egy kövér férfias leszbikussal?

Figyelt kérdés
a héven láttam, hogy falta fel azt a csinos lányt és ismerek is még egy párt. számomra érthetetlen hogyan tudják vonzani egymást. egyáltalán képesek szerelmesek lenni és szexeli?

2014. okt. 19. 21:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%
persze ezek olyanok mint a b*zik ;)
2014. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Tudod ez a szerelem,nem a társadalmi baromság.
2014. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
A szerelem vak.
2014. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 RRR ***** válasza:
mert élvezik egymást
2014. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
12%
Azért mert elkur@@ult világban élünk.. Inkább egy leszbikus lánnyal van együtt, minthogy egy fiúval,, ez számomra és érthetetlen,, az állatok nem az emberek az állatok is ÖSZTÖNÖSEN nem vonzódnak nem du@@ják meg a saját nemüket... Tehát mondhat bárki bármit ,,, az állatok SOKKAL értelmesebbek mint a a legtöbb hü@e ember.. És olyan hogy szerelem nem létezik...
2014. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
5-ös nagyon szánlak.
2014. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Jókérdés.
2014. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
5-ös: Nézz utána, hogy "Homoszexuális állatok" Hidd el, ott sokkal-sokkal nagyobb az aránya a dolognak, mint az embereknél. Ne beszélj hülyeségeket, ha még utána sem kerestél.
2014. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem egyébként azok a leszbikusok, akik már úgy néznek ki, mint a férfiak, nem leszbikusok, hanem transzexuálisok. A lányok, akik meg vonzódnak hozzájuk, úgyszintén nem hiszem, hogy leszbikusok. Én univerzális nő vagyok, a barátnőm teljesen nőies. Egy nő legyen nő. És nem értem, hogy ha valaki a nőkhöz vonzódik, akkor hogy tud egy férfi utánzatot vonzónak találni? Nem akarok senkit sem megbántani, de nem értem.
2014. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

Attól, hogy nem érted, még nem kell besorolni valakit egy szexualitás alá, amivel ő nem kíván azonosulni.

Az öltözködés általában egy preferencia, ami folyamatosan változhat. A szexualitás mióta tartozik ide? Érezheti magát nőnek, szeretheti magát nőként, szerethet másokat nőként úgy, hogy éppen fiús ruhákat hord. Nőnek tartja magát, nő marad.


Mi a fenének kell valakinek a nőiességét/férfiasságát (ergo, a nemiségét magát) megkérdőjelezni a saját ízlésünk miatt? Nagyon hosszan tudnék erről vitatkozni, nem célom, de vegyük már észre magunkat, és hagyjunk másokat élni ahogy akarnak.

Nem árt senkinek.

17l

2014. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!