Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik kapcsolatból a másikba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik kapcsolatból a másikba?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy lány akivel együtt táncolok a szalagavató bálon, most szakított a palijával, és én meg próbálom tartani benne a lelket elmentünk túrúzni, gyakran elviszem kajálni stb. Nagyon jól kijövünk és nekem nagyon tetszik a személyisége a víselkedése szoval mindene , szerintetek mennyi az esélye hogy belémszeret abba aki vigasztalta, segítette stb...??
2014. okt. 19. 21:43
 1/5 RRR ***** válasza:

van ilyen

addig üsd a vasat amíg meleg

2014. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TheHope ***** válasza:
Hallottam már olyat,hogy volt aki egy csalódás után találta meg azt akivel boldog lehetett. Ahány ember annyi szokás,de én őszintén szólva nem kezdenék olyan csajjal aki előtte nem rakja rendbe a lelkét. Még lehet Ő maga sem tudja mi hogy lenne a legjobb,jól esik neki,hogy nincs egyedül,mert van aki foglalkozik vele,de erre rá is lehet fázni rendesen. Ráadásul a dolgokhoz idő kell akkor is,ha van kivel felejteni (sőt,szerintem akkor még több,pedig sokan azt hiszik kevesebb,pedig még egy ember csak kuszábbá teszi a szálakat). De ez csak az én személyes véleményem. Nehogy aztán beleszeress és fapadon maradj,mert átsegíted Ő meg visszamegy. És ha erre azt akarod felelni,hogy ó hát az biztos nem lehetséges opció,elmondanám Neked barátom: Már én is mondtam ezt régen és megtanultam azóta....bármi lehetséges :)
2014. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátzónába kerülhetsz, vigyázz emiatt :D
2014. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet, ha felkelted az érdeklődését és érzelmileg többet tudsz adni a lánynak.

A pasik esetében ez nem igy van, mert ott tilos a vigasztalószerep, mert az mindig marad csacsi.

2014. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be nála (férfiként, ne csak barátként): megtudod, hogy érdekled-e, készen áll-e a dologra. Persze bukhatod is, mert elhamarkodod.
2014. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!