Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megnéz minden nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megnéz minden nőt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

ELőször is leszögezném, hogy TUDOM, hogy a férfiak megnézik a dekoratív, csinos nőket, nem ezzel van a bajom.

Kb. 2 hete kezdődött, hogy a barátommal, ha találkoztam, sose nézett a szemembe, amíg mesélt, hanem mindig megnézte a körülöttünk levőket. Eleinte ezek férfiak és nők egyaránt voltak, azonban később már csak a nőket. Ezt úgy kell elképzelni, hogy ülünk egy padon egymással szemben, és Ő, amíg beszél hozzám, másfele néz, mást bámul.

Mivel eddig SOSE csinált ilyet, azt hittem, elmúlik.

Ma voltunk egy kiállításon, és ott is azt láttam, hogy utánafordult a nőknek, meg az összeset végignézi. Ez azóta van, amióta hatalmasat nőtt az önbizalma, és jó pasinak érzi magát. AZóta nem szeretek elmenni vele sehova sem.

Ha meg furcsán nézek, egyből közli(úgy, hogy felse vetem), hogy nem a nőt nézte.

Kezd egy kicsit elegem lenni, sőt, már egy senkinek érzem magam. Ezen kívül minden rendben ment a kapcsolatunkban...

Ma is ültünk a buszon, sé végig a mellettem álló nőt bámulta, én meg már majdnem sírtam, hogy engem meg miért nem vesz észre...

Mielőtt írnátok, hogy beszéljem meg vele, mindig azt mmondja, hogy Ő rájuk se nézett.


2014. okt. 19. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Te pedig nézz meg minden helyes pasit, akkor majd rájön ,hogy milyen kellemetlen is a dolog :)
2014. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, köszönöm a válaszodat!

Sajnos nem válik be, pedig próbáltam. Sétáltunk, fogtuk egymás kezét, és egy ilyen eset után FELTŰNŐEN hátrafordultam egy férfira, de a barátom rám se nézett, sőt, észre se vette, megse kérdezte, hogy mit nézek.

A kiállításon is erősen néztem egy fiút, sőt megjegyeztem, hogy folyton minket néz, a barátom meg annyit mondott, hogy: "Biztos".

2014. okt. 19. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeret téged a barátod egyáltalán?

Nem lehet, hogy csak nyűg neki ez a kapcsolat?

Bocs, hogy ilyeneket írok, bár gondolom szeret téged, csak sok fiúnál ez van, ha már nagyon nyeregben érzik magukat, előjönnek belőlük a régi sérelmek, vagy elkezdenek macsó módon viselkedni, és úgy gondolják, ez tetszik a lányoknak.

Aztán lehet, van, akinek tetszik, de van, akinek nem.

Vágd be a morcos képet, és egy kicsit ne foglalkozz vele, térjen észhez egy kicsit.

Ha meg lelépne...szerintem ne bánd.

2014. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj neki egy neked tetsző színész férfiről állandóan hogy az a színész milyen izmos,jóképű...És mondjad neki hogy bárcsak ő lenne olyan.
2014. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2. válaszoló! Szerintem szeret. Legalábbis amíg ezt nem kezdte el, addig úgy éreztem. Ezen kívül minden rendben van a kapcsolatunkban, ő ajánlja fel a találkozásokat, ő kezdeményezi a csókot, ölelést, egy csomó mindent. Ő mondja többször, hogy szeret.

Az a baj, hogy rengetegszer kellett már bevetnem, hogy nem törődök vele, és utána mindig teper, de én nem így akarom megtartani.

3. válaszoló! Arra se féltékeny. Bár nem színészt, de felhoztam egy pasit(konkrétan a bátyját, aki kapcsolatban van, vagy az édesapját), és VICCBŐL dicsérgettem őket, meg fényeztem őket, és semmi...

Poénból megsértődik.

2014. okt. 19. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!