Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felhívnám magamhoz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felhívnám magamhoz az exemet 3 év után, akkor én nagyon rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

25 vagyok, itt lakom Pesten egyedül. Dolgozom egy ideje, önálló vagyok.


Első csajom falun lakik, nagyon messze, mondtam neki, hogy feljöhetne hozzám mondjuk pont most a hosszú hétvégére. Mert miért ne?


Azt mondta lehet róla szó. Gondolom elég uncsi lehet neki falun, hozzám eljönni, meg menőnek számíthat. Meg hát a szex...mert gondolom azóta nem sok minden történt vele ilyen téren :( (mert hát ha feljön, akkor kb evidens, hogy le is feküdnénk :()


Én csajozgatok itt pesten itt, de annak ellenére hogy jobban nézek ki, mint 3 éve, és önállósodtam, mégis egyre gyérebb nők jutnak :(


Pl már annak a napját se tudom, mikor voltam utoljára olyan lánnyal, akinek lapos a hasa :(


És az exem, meg szép vékony.


SZÓVAL:


Ahelyett, hogy összeszednék gyorsan valakit a hosszú hétvégére, mint a normális és jól kinéző srácok, ahelyett 3 éve nem látott exemet hívom fel vidékről :(


És emiatt én gáz ember vagyok? De hát a jóképűek is kihasználják, hogy könnyen jönnek össze a csajok nekik!


Akkor én miért ne használhatnám ki, hogy egy vidéki csaj szemében menőnek számítok? Ráadásul a jóképüség születési adottság! NEM KELL MEGDOLGOZNI ÉRTE!


2014. okt. 19. 22:00
1 2 3
 1/21 RRR ***** válasza:
96%

ha ő benne van akkor nem

de az arcod nem fér ki a képernyőre,picit zsugorítsd

2014. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sem fér ki az arcod a képernyőre.
2014. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

csak kérlek mond meg neki, hogy mit akarsz... meg fogja érteni, ha bele megy oké ha nem akkor hagyd


te tudod, hogy csak szexre kell, ne bántsd meg, legalább ha orbitális nagy arcod van bunkó ne legyél

2014. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hát de nem elég egyértelmü, hogy mi várható egy ilyen szituációtól?
2014. okt. 19. 22:05
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hú.... no comment!


Ha elhívod a csajt, minden képen közöld vele, h "hétvégi csaj"-nak kell. Nem vagyok biztos benne, h repesni fog az örömtől... Én biztos kinevetnélek.


Amúgy nagyon ciki amiket írtál a lányokról. Semmi belsőérték... Akkor már miért nem regisztrálsz valami hétvégi szexpartner kereső oldalra.

2014. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
mert ott csak a dagik irnak vissza.
2014. okt. 19. 22:08
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű. Három év után meg páne. + Feltéped a régi sebeket.
2014. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
ja értem, feljön menőzni pestre, meg kap egy rendes dugást, és ez neki nem elég jó? Érdekes igények.
2014. okt. 19. 22:10
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
na akkor már értem miért csak a " nem lapos hajú " lányok állnak szóba veled...
2014. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
hasú*
2014. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!