Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, létezik, hogy egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, létezik, hogy egyik napról a másikra ok nélkül megutál?

Figyelt kérdés

Sajnos a helyzetem rendkívül komplikált, de megpróbálom a lehető legrövidebben felvázolni. Ha kérdésetek van írjatok nyugodtan üzenetet vagy kérdezzetek a kérdés alatt.

Szóval a helyzet a következő: idén érettségiztem le, ám amíg gimnazista voltam elkezdtem beszélgetni egy lány iskolatársammal aki 16 éves. Nem érdekelt különösebben, de észrevehető volt például a folyosón is a tekintetéből, hogy érdeklem, így gondoltam jól esik ha ráírok és beszélgetek Vele.

Így is lett, azonnal megtaláltuk a közös hangot és egyértelmű volt, hogy boldog, hogy beszélgetünk. Körülbelül 2 hete beszéltünk éjt nappallá téve amikor megemlítette, hogy itt van nem messze tőlem egy buliban, nem-e megyek le hozzá. Én nem akartam, hiszen tudtam, hogy ő többet szeretne tőlem...de aztán csak rábeszélt. Ekkor találkoztam Vele először kettesben: valami varázslatos volt, teljes összhangban voltunk, rengeteget beszélgettünk, szakadó esőben 3-4 órát sétáltunk. A végére már én is annyira megkedveltem, hogy már nem csak egyoldalú volt a komolyabb érdeklődés. Aztán teltek a napok, hetek és találkoztunk többször is. Hamar nyilvánvalóvá vált, hogy ő még nem áll készen egy kapcsolatra, hiába szeretne nagyon belevágni. Egész egyszerűen egy visszahúzódó, csendes lány aki nem iszik vagy dohányzik, van értékrendje... és talán ezért is kezelte nehezen a helyzetet, láttam rajta. Éppen ezért én nem is erőltettem a dolgot, egyértelmű volt számomra, hogy Rá megéri várnom: ha kell 3 hetet, ha kell 3 évet. Ha találkoztunk akkor állandóan belém karolt a kétes alakok láttán és ő is kereste az alkalmat, hogy hozzám érhessen. Ugyan úgy rengeteget beszéltünk, hihetetlen összhangban voltunk és nagyon megszerettem, ő is engem. Kibeszélte nekem a legjobb barátnőit, osztálytársait, otthoni dolgait, mindig tudtam hol van, mit csinál. Aztán jött az érettségi, de még közben is összefutottunk, elmentem hozzá busszal. Sétáltunk..átkaroltuk egymást..elvoltunk..szokásos. Ám amikor elköszöntünk én már meg sem öleltem, pedig nem volt okom rá. Nem haragudtunk egymásra, egyszerűen így jött ki. Nem is tulajdonítottam ennek jelentőséget, habár bántott a dolog.

Aztán nem beszéltünk 3(!) napig. Én ugye érettségiztem, de éreztem, hogy van valami..sohasem telt el úgy nap hónapok óta, hogy ne beszéltünk volna. Ráírtam, megkérdeztem mi újság és egyhangúan, flegmán válaszolgatott...aztán ráhagytam, gondoltam majd lesz valami, biztos ideges valami miatt. Ez volt az utolsó beszélgetésünk.

Egész jól bírtam 1-2 hónapig így, hogy nem beszéltünk. Közben néha ráírtam, de meg sem nyitotta. Aztán egyik napról a másikra letiltott. Aztán valamikor húgomat és a legjobb barátomat is (anélkül, hogy írtak volna Neki vagy bármi). Még ezt is elviseltem, nem foglalkoztatott a dolog.. aztán jött az augusztus és elkezdtem tudatosítani magamban, hogy hiába várok, én már nem megyek szeptembertől a suliba és lehet, hogy soha sem fogom látni? Írtam Neki Viberen, nem nyitotta meg. Hívtam többször, nem vette fel. Írtam SMS-t, nem reagált. Nagyon-nagyon bántott a dolog és amikor eljött a szeptember 1, az iskolakezdés, teljesen magamba fordultam. Megpróbáltam megint elérni, de nem vette fel, nem reagált. Aztán vittem Neki virágot amíg iskolában volt. Odatűztem a kerítésük köze és benne hagytam egy cetlit, így tudta, hogy kitől kapta. Gondoltam ezt már csak nem hagyja szó nélkül. De persze így volt. Szeptember óta teljesen magam alatt vagyok, már az egyik tanárával is beszéltem. Ő négyszemközt megemlítette Neki, hogy találkozott velem és futólag mondtam Neki, hogy nem beszélünk, mi a baj? Annyit mondott, hogy Neki "sok volt". Persze ez nem igaz, hiszen akkor jobban ragaszkodott hozzám, mint én hozzá. Ha a városban látom elnéz, ha ráköszönök nem köszön vissza. Nem akartam elé állni, mert tudtam, hogy milyen félénk és nem akartam zavarba hozni. De már nem bírtam, így amikor a legjobb barátnőjével volt most hétfőn a városban odamentem és köszöntem. Normálisan megkérdeztem, hogy hogy van és mi a baj? Nem válaszolt és elnézett. Aztán tovább kérdezgettem, hogy "légyszíves mondd el mi a baj, mit csináltam?" aztán dühösen felállt és otthagyott. Utánuk mentem, folyamatosan kérdezgettem, kedvesen. Rám mordult, hogy hagyjam békén, menjek el és nem velem találkozott, hanem a barátnőjével, úgyhogy nem beszél velem. Nem válaszolt hiába kérdeztem, csak ennyit mondott. Hihetetlen volt látni azt a dühöt és utálatot amit felém érez, ok nélkül. Én nagyon magam alatt vagyok. Utoljára 6 éve sírtam... de most ez a találkozó annyira rosszul esett, hogy az utcán kezdtem el bőgni miatta. Hihetetlenül hiányzik és nem értem mi történt. Már teljesen tanácstalan vagyok... A barátnőivel nem akartam beszélni. De most már egyértelmű, hogy felesleges is lenne, mert olyan szinten utál, hogy nem hallgatna rájuk, talán még össze is veszne Velük...


2014. okt. 19. 22:31
 1/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Talán a mellőzés volt neki sok.


A barátnőivel inkább amiatt kéne beszélni,hátha tudják a miértet.

2014. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egész biztosan nem arra gondolt. Szerintem inkább arra, hogy én többet szerettem volna. De ugye tudjuk, hogy ő is így volt vele, ráadásul ő a kezdetektől, így ez csak egy jó kifogás volt. Esetleg saját magát is rábeszélte erre...
2014. okt. 19. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Vettem a fáradságot és elolvastam, az a véleményem, hogy elbaxtad, de úgy rendesen a tapasztalatlanságod miatt.


Nem a te hibád, azt hitted nem akar kapcsolatot, nem a faxt.. hagytad hónapokon, napokon keresztül úgy, hogy nem írtál rá. Ez mire volt jó? Rég kezdeményezned kellett volna, megértőnek lenni, kérdezni, beszélgetni. A lányokat nehéz megérteni, egy kicsit ki lehet igazodni rajtuk némi tapasztalattal, de ez a te hibád teljes mértékben.


Te mots megtetted amit lehetett, hagyad ha a sors úgy akarja majd össze hoz titeket. Nem reménytelen, most dacos, de hagyd pihenni hátha felkeres, ha nem akkor lépj tovább.

2014. okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy kapcsolatot akar. Bele is írtam, de láttam rajta, hogy hiába akarja, nem áll rá készen. Egyébként 3 napig nem írtam csak Neki, nem hónapokig. Amikor flegmán válaszolt, utána is írtam Neki 1-2 hetente, de azokat már meg sem nyitotta, így hiába is írtam. Akkor is hihetetlen, hogy ilyen jóban voltunk és ok nélkül ilyen szinten megutált.
2014. okt. 19. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:

A sértődöttség azért nyomós ok lehet egy érzékeny nőnél. Csak mondom, ha más lenne az oka akkor arról már rég tudnál, mert ő maga közölte volna veled és nem tiltott volna.


Egyébként élre értelmezel 1-2 dolgot, te azt hiszed nem áll rá készen, közben neki lehet, hogy kicsit előrébb jár az esze mint neked és már többet is akarna. Elnézi neked, hogy bambáskodsz aztán te meg benyomsz egy ilyen hirtelen 3 nap nem beszélést, és egy " mi újsággal kezded " . Majd legközelebb... ne aggódj van még sok milliárd a világon. :) ( vállveregetés )

2014. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Hamar nyilvánvalóvá vált, hogy ő még nem áll készen egy kapcsolatra." szerintem ez lehetett a hiba. Még egyszer szemtől szemben megmondanám neki, hogy szeretem, ne legyen hülye és azt sem tudod mivel bántottad meg.

Vagy az is lehet, hogy sok volt neki, ahogy írják: mielőtt összejöttetek volna nagyon sokáig várattad és azt hitte megint az lesz, mint akkor (=lelépsz).

2014. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy azt hinné, megint az lesz. Olyan utálat és düh volt benne, hogy engem teljesen megdöbbentett, erre tényleg nem számítottam. Amikor megfogtam a karját kicsit, hogy ne menjen már el rámförmedt, hogy azonnal engedj el. Így szerintem feleslegesen is mondanám Neki. Semmiképp sem szeretném ennyiben hagyni, nem is tudnám. Jövő héten a tanára megpróbálja megtudni az egyik legjobb barátnőjétől, hogy mi lehet a baja, d enem tudom ő fogja-e tudni. Illetve írtam Neki egy levelet amit a barátnője elvileg oda fog adni Neki. Abban benne van minden.... de a hétfői találkozó óta biztos vagyok benne, hogy izomból fogja széttépni a levelet még mielőtt kibontaná :(
2014. okt. 19. 22:56
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Még egyszer ismétlem a te érdekedben, egyszer már elbaxtad higgy nekem és tanulj mások hibájából. Hagyd. Ez csak ront a helyzeten. Megtetted amit érdemes vol, vagy még többet is. Ez már nem rajtad múlik, csak rajta. Keresni fog ha akar, ha te keresed tuti,hogy nem fog akarni.
2014. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!