Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor féltékeny vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor féltékeny vagy csak szimplán hülye? Mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már kb 1 éve bejön. Múltkor kémia előtt elővettem a telefonom, hogy megnézzem mennyi az idő, ő meg rögtön rákezdett, hogy 'Nikikeee, ki keresett, a pasid? Uuuu nem is tudtam, hogy van.'

Egy másik srác meg: Niki mondd a pasidnak, hogy te már foglalt vagy, szeretlek. (De persze az utóbbi srácnak van barátnője, de egyébként is tabu.)

Az első srác megint: Nikikee szerintem szólj a pasidnak, hogy vége, mert van 3 fiú az osztályban aki rád hajt! Ja nem, 4! Nem is, mert 5! 6!

**

Matek után meg egy haverom mondta (aki a srác mögött ül aki bejön), hogy a srác rámnézett, aztán meg kb 5 perc múlva mintha már egy kicsit feszengett volna a nadrágja miatt. Hmm. Ezt sem tudom nagyon hova tenni. Na jó, tudom, csak nem akarom. Könyörgöm, 15 évesen korai ez még. Na mindegy is.

**

Tesiórán meg kapitánylabdáztunk, egy csapatba kerültem a sráccal aki bejön, mindkettőnket kiütöttek és hátul hozzám került a labda, mire ő mondta, hogy adjam neki oda. Hülye lennék- így én. Viszont utána a dobást elvétettem, ő meg kezdte a szidásomat. Úgy fél mondatot mondott, majd a szemembe nézett, és elakadt a szava és elmosolyodott. Meg kicsit még jobban kipirult az arca.

SOS, mert végképp nem értem a viselkedését! :(

A válaszokat előre is köszi.



2014. okt. 19. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nikike, menj aludni, holnap suli.
2014. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg tetszel neki.

Egyébként azért akadt el a szava mert rájött, hogy mit sem ér a folytatásra nézve ha most lecsesz.

A többi osztálytársaddal meg ne foglalkozz ez a cseszegetés idővel csak fokozódhat. :D

2014. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Hát..öö... oké. Honnan veszed,hogy tényleg Niki a nevem? :) Szerited lennék olyan hülye, hogy a saját nevemmel írjak egy anonimitást kínáló oldalon? :)
2014. okt. 20. 21:15
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Eddig én is erre gondoltam, hogy mi van ha? De úgy tűnik, mégsem.:/ Ma kiderült, hogy szombat óta valami csajjal együtt van... na igen. Erről is megvan a véleményem. A csajszi kb olyan mint én, csak picit vékonyabb kiadásban.
2014. okt. 20. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!