Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem tudok valakit elfelejteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Lassan már 2 éve hogy végetért egy 4 éves kapcsolatom. Azóta sok lány jött, és ment de senkivel nem tartott a kapcsolat 3 hónapnál tovább. Főként magamat okolom miatta.Nem fogott meg benük igazán semmi se. Mert valahogy még mindig nem tudok ugy nézni az "új kapcsolataimra hogy én abba jól is érzem magam. Vannak akik próbálkoznak, de vahogy nem figyelek rájuk, nem érdekel hogy most pl rámirt fb-n vagy sms-t irt, nem nézem meg egyböl, ilyenek. A 4 éves kapcsolatom óta nem volt semmi komoly érzésem, mint akkor vele. 4 évig voltam eggyütt vele aztán bejelentette hogy, neki nem megy stb.. nem tudott indokot adni hogy miért, és azóta se tudom. Próbáltunk barátok maradni de nekem nem ment. igy teljesen eltávolodtunk "haraggal" nem is beszélünk már 2 éve. De én még mindig van hogy álmodok erröl a lányról. Az az egészben a poén hogy nem hiányzik nekem, vagy ilyesmi. Megvagyok nélküle. De még mindig vannak pillanatok mikor eszembe jut, zenéröl, bizonyos helyekről. 2 év után barátomon keresztül megkeresett engem egy olyan nevetséges dologgal amit 2 ével ezelőtt adtam neki oda, és már teljesen el is volt felejtve a dolog, hogy ő vissza akarja adni. Nos én nem is akartam találkozni vele valahogy éreztem hogy nem akarok, igy megoldottuk úgy hogy egy szót se váltottunk,és látni se láttuk egymást. Nem tudom, hogy még szeretem és azért nem tudok más lánnyal olyan viszonyba kerülni ami tényleg nekem is jó lenne? Tartósabb kapcsolatra gondolok. Vagy hogy fontos legyen számomra az akivel kapcsolatba vagyok. Vagy lehet hogy a szabadságomat féltem? Azt hogy haverokkal hétvégente sörözgetés csajozgatás, flörtölgetés? De ha szeretném még azt alányt, akkor hiányozna, keresném őt. Fogalmam sincs mivan... Unom már a buli után hazavitt könnyüvérü lányokat.Tartós kapcsolatra vágyom és jövőt tervezgetni. De igy nem lehet..igy nem tudom.
2014. okt. 20. 01:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Látom a tördelést sikerült elfelejteni.
2014. okt. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudlak sajnálni. Nem kellene hazavinni mindig csajt buliban....lehet, kiismert a volt csajod. Kidobott emiatt...
2014. okt. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!