Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha mindketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha mindketten nagyon akaratosak vagyunk és sok veszekedés van, de nem tudunk meglenni egymás nélkül?

Figyelt kérdés
Szinte minden héten össze veszünk valamin aztán pár napig nem beszélünk majd megyek bocsánatot kérni mert ő a büszkesége miatt nem képes rá még ha ő is a hibás. Már elegem van hogy mindig én vagyok a hibás mindenért.Amikor ki békülünk jó minden de kezdődik előről.Nem értem egy 16 éves lány miért akarja hogy azt csináljam amit ő mond.Sose jó neki semmi.

2014. okt. 20. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Találkozzatok ritkábban!
2014. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Éretlen. Szerintem ne kérj bocsánatot csak a béke kedvéért. Látnia kell, hogy ha Ő a hibás, akkor nem fogsz megalázkodni. Ha minden így megy tovább, semmi sem változik majd. Legyél férfi! (még ha fiatal is vagy...)


23/F

2014. okt. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"majd megyek bocsánatot kérni mert ő a büszkesége miatt nem képes rá még ha ő is a hibás"


"miért akarja hogy azt csináljam amit ő mond.Sose jó neki semmi"


Szerintem érdemes lenne magadnak megtalálnod az őszinte választ arra a kérdésre, hogy valóban "nem tudtok meglenni egymás nélkül", vagy inkább te nem tudsz meglenni nélküle, annyira, hogy az egészséges önbecsülésedet és önérzetedet is feladod inkább, csak hogy az ő elvárásainak megpróbálj megfelelni.

2014. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!