Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti folytatnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti folytatnátok a kapcsolatot egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel két éve vagyunk együtt, nagyon őszínte ember és mindíg elmondja, hogy mit érez valójában. 2 éve boldog velem, de egy hónapja úgy érzi, hogy nem, mert szerinte elidegenedtem tőle ami kicsit tényleg igaz, mert minden nap munkában és otthon is együtt voltunk és nem volt egy csepp magánéletem sem. Nem bulira vágytam csak egy kis szabadidőre amikor csak magammal foglalkozhatom. Ezért kicsit ellaposodtunk. Erre szerzett egy barátnőt magának és elment vele egy csajos napra. Most úgy érzi jobb neki nélkülem, nem akar szakítani, de úgy érzem nagyon kerüli a társaságom. Menthető ez még szerintetek? Én beláttam minden hibám és nem dörgöltem az orra alá, hogy nem hagyott nekem egy csepp levegőt sem, ezért fordúltam kicsit magamba. Elérhető szerintetek, hogy valaha ugyanúgy hiányóljon, mint ezelőtt? Nem az a megcsalós fajta...
2014. okt. 20. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fiús/lányos kérdés, hanem mindenkinek tanulságos!

Nem lehet állandóan együtt lenni.

Minden embernek párkapcsolaton beül és kívül is KELL magára idő, amikor csak egyedül és/vagy a barátokkal lóg.

Neked is és neki is!

Ez nem elhidegülés hanem jogos igénye minden emberi lénynek. Pesitesen szólva "nem kell mindig egymás s--ében lenni"


Ő csajos napra ment, te menj haverokkal egy sörre valahová. Fordítsatok magatokra is időt, mert ha nem elkezditek befordulni (elkezdetek magatok lenni ezen a módon, mert az igény kijön így is úgy is)


Szóval ismerjétek fel, hogy kell magatokra is idő, és nem lesz gond!

2014. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon szép dolognak tartom, hogy felismerted a hibákat, és ezeket nem egy veszekedés formájában kezelted le, hanem normálisan feldolgoztad és próbáljátok ezt a helyzetet kezelni.

Szerintem hagyjatok magatokat levegőt, teret, nem jó ha egy kapcsolatban a felek mindent együtt csinálnak, ez egy ideig izgalmas és nagyon jó de utána a kapcsolat ellaposodásához vezethet ahogy nálatok is, hiszen megvonjátok magatoktól a szabadságot ami egy kapcsolatban is jár az embernek.

Én folytatnám veled természetesen a kapcsolatot, mert nem írtad hogy bármi gondoltok lenne ezen felül......csak egy kis idő kell, hogy újra egymásra találjatok és hiányozzatok egymásnak, de próbáljatok leülni és megbeszélni, egy olyan kapcsolatot kialakítani, napirendet, életvitelt amiben mindkettőtöknek vannak szabad lehetőségei, amit egymás nélkül töltötök nyilván mindamellett hogy sok közös programot is szerveztek.

Én sok sikert kívánok nektek ehhez :)

2014. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Eddig pont fordítva volt ez, nekem kellett kicsit több idő külön, de ő erre kicsit erőszakos lett és azt hitte, hogy emiatt nem szeretem. Így úgy kellett megoldanom a szabadidőt, hogy itt volt mellettem és úgy vette le, hogy szarok a fejére. Csak egy mélyponton bukott ki ez az egész és így az egyik szélsőségből átestünk a másikba. Azért ha már ennyire kisajátított magának és aztán hírtelen bejelenti, hogy neki szabadság kell azért az nagyon rosszúl esik és félek, hogy rá megy a kapcsolat. Az a frusztrációm, hogy neki nem voltak barátai ezért azokat a percekert amit barátokkal tölthetett volna velem tette. Én szorgalmazzam, hogy legyenek barátai, mert ez így nem egészséges. De annyira az agyára megyek, ha egyszer is felhívom, pedig kedves vagyok és megértő. Mindíg toleráltam minden szeszélyét és segítettem neki a bajban...

2014. okt. 20. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!