Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok megfelelni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megfelelni a barátomnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Hogy őszinte legyek(nem akarok általánosítani), nem érzem magam olyannak, mint a korombeli lányok. Hiába van formás alakom, hiába öltözködöm jól, hiába sminkelek, sokszor a mellettem eljövő 15-6 éves lányokat jobban megnézik a FÉRFIAK, mint engem.

Ez nem zavart, hiszen van egy párom, aki úgy szeret, ahogy vagyok. Viszont a legnehezebb korszakomban majdnem megcsalt egy 15 éves lánnyal. A lány olyan 22-nek néz ki, mindenki oda van érte, viszont egy ledér lánynak mondják. (az iskolában elégítették ki, stb.)

Bennem ez akkora törést okozott, hogy a barátom majdnem megcsalt vele...mert én megadtam neki mindent. Kapott egy utolsó esélyt, azóta KICSERÉLTÉK. Sokkal jobb a kapcsolatunk, mint valaha, ezt leszámítva, hogy én egy senkinek érzem magamat.

Folyton az jár a fejemben, hogy én nem felelek meg a mai értékrendnek, és a barátom le fog cserélni, sőt, egy fiú se fog szeretni.(A barátom nem ez a tipikus könnyűvérű nőket kedvelő srác).

Még a legrendesebb haverjaim is megbolondultak abba, hogy nem szeretik őket a csajok/pasik, ezért már lassan mindenki ilyenné vált a környezetemben.

Ráadásul jó párkapcsolatot is max. 1-2-őt látok.

Én nagyon félek, hogy hiába vagyok kedves, okos, elfogok veszni, mert nem vagyok olyan, mint a többiek.

Ti mit tennétek a helyemben?

Szerintetek jogos az aggodalmam Tényleg bocsánat, ha buta a kérdés. Fél éve történt az, hogy majdnem megcsalt, mégis azóta rájöttem, hogy semmit nem érek.


2014. okt. 20. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Minden rendes odaadó lányt otthagynak egyszer egy ledér csajért, ez meg van írva. Mert a pasik pasik.


DE nálatok csak MAJDNEM csalt meg. ez mit is jelent? azt tudom, hogy már a szándék is velős ok a bizalmatlanságra, de jobb lenne ha pontosabban leírnád mit tett.

2014. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyes, ez baromság. Én sosem hagynék ott egy kedves, szerető lányt egy rib ancért. Nem ismered a férfiak egy részét...

Kérdező: a helyedben elgondolkodnék azon, hogy inkább a sráccal van ott gáz érzelmi szinten, ha majdnem képes volt félrelépni. Nha azon is elagyalnék, valóban megkapott-e mindent tőled, nem pedig csak te gondolod-e ezt.

2014. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig kettőn áll a vásár.... Jó lenne hallani a másik verziót is
2014. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. válaszoló: a majdnem megcsalás azt jelenti, hogy facebookon olyanokat írt a csajnak, hogy: Szeretlek <3333333333333333333, miért nem írod, hogy szedretsz?

Minden nap beszélt a csajjal, mindig ráírt, azért szakadt meg közöttük a dolog, mert a csaj lekoppintotta. De szerintem ha tovább beszéltek volna, ki tudja mi lett volna belőle. Ha nem mentem iskolába,egyből felkereste a csajt, illetve ha ott álltunk folyton bámulta, velem meg nem is foglalkozott.

2. válaszoló: lehet, hogy nem kapott meg mindent tőlem, azért gondolom, hogy mindent megkapott, mert sose panaszkodott. AMint mondta, hogy valami nem jó neki a kapcsolatban, egyből változtattam. Ha azt mondta flegma vagyok, igyekeztem nem az lenni. Ha azt mondta hisztizek, abba hagytam és változtattam. Ha valamit nem akart, akkor elnéztem. Mivel egy kapcsolat alapja a kommunikáció is, ezért úgy voltam vele, hogy ha nem mondja, hogy baj van, akkor nincs is.

2014. okt. 20. 13:05
 5/8 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, igen, ebben igazad van.

Megkértem rá, hogy őszintén mondja el, mit gondol, miért volt, de mindig annyit mond, hogy a csaj csak egy nagyon jó barát volt, megbánta a dolgot, engem szeret a legjobban, stb.

Nem tudom, mi van a barátom fejében, vagy mi volt, mivel nem mondja el.

2014. okt. 20. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Akkor ez a baj kérdező. Ne a kedvéért változtass, hanem belső indíttatásból ne csináld ezeket a gyerekes dolgokat. Ha csak kérésre változtatsz, pont az fog átjönni neki, hogy manipulálható vagy és befolyásolható, irányítható. Nem érzi azt, hogy saját magadtól akarnád, hogy remek legyen minden. Érted? Ez kemény megfelelési kényszer részedről, és ezt megérzi. Nem vadászhat rád újra és újra. Így nem tud meghódítani újra és újra.
2014. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha van önbizalmad akkor nem jutnak ilyenek eszedbe, ezt tapasztalatból mondom. Nekem is az önbizalmam a 0-val volt egyenlő, mindig féltékeny voltam, beképzeltem olyan dolgokat, hogy jajj a páromnak ez meg amaz másik lány jobban bejönne mint én. Aztán össze szedtem magam, elkezdtem sportolni, elmentem fodrászhoz, új ruhákat vettem, odafigyeltem magamra és kezdett visszajönni az önbizalmam. Most már úgy vagyok, ha a pasimnak nem vagyok elég jó akkor viszlát, majd leszek másnak. Persze tudom, hogy tökéletes vagyok a szemébe és a saját szemembe is kezdek az lenni.


21/L

2014. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, én ilyen "férfivel" soha nem akarok találkozni.


Valószínű csak azért írt neki ilyeneket, hogy jobban hozzáférkőzzön egy dugásra. Amúgy komolytalan.

2014. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!