Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lany 18 eves, a fiu meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22443 kérdése:

Ha a lany 18 eves, a fiu meg 29, mukodhet a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Működhet, ha jól kijönnek, és van összhang.
2014. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
29 évesen férfinek szokás hívni a hímnemű embereket, de semmi gond. Amúgy nem, gondolkozz már azzal a 8 bites agyaddal, hogy mik az igényei egy 18 éves lánynak, nem nőnek, lánynak és egy tőle több, mint 10 évvel idősebb férfinak. Ha csak szexelni járnak össze közös megegyezés alapján (itt a közös kifejezésen van a hangsúly, muszáj kiírnom, mert sokan úgyse veszik észre - a szerk.), akkor, mint szexkapcsolat mehet, értelem szerűen úgy, hogy emellett mind a ketten szinglik. Minden mást egy beteg szarnak tartok, mondom én, aki tehenek koponyáját használja szivarhamuzónak.
2014. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú távon csak akkor, ha a csaj már elég komoly, felnőttes és nem a középsuli közepén tart, vagy éppen a pasi nem vágyik egy túl komoly kapcsolatra, pl. összeköltözés. Én 19 vagyok, de még nem végeztem. Nyáron jöttem össze egy 30 éves pasival, ott is laktam nála két hónapot aztán kb. elvárta hogy főzzek mossak takarítsak nála, valamennyit dolgozzak is mert nehogy már ő tartson el engem, meg akkor mellette még suli is. Hát így nem működik az biztos.
2014. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es! Te vagy a "beteg szar".

Simán működhet, főleg hogy fiúnak nevezted a 29 évest. A lányok amúgy is korábban érnek és teljesen egészséges ha egy 10 évvel idősebb sráccal van, főleg ha még amúgy sem érzi magát férfinek.(értsd: nem akar egyből gyereket pl., mert szerintem az a férfi aki családfenntartó.)

2014. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Bár én a srác helyében félnék attól, hogy a korod miatt majd egyszer csak megőrűlsz és rájössz, hogy te még orrba szájba bulizni akarsz. Am jól is elsűlhet, mert a férfiaknál a családalapítás jóval később szokott képbe kerülni így kb amikor te leszel 24 és mondjuk már házasságon meg gyereken töröd majd a fejed ez akkor már neki is vágya lesz...
2014. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, voltak meglepoek is. :)

Majd meglatjuk mukodike, vagy, hogy kelloen erett vagyoke hozza (bar neha nagyobb gyerek, mint en ) jelenleg nagyon szeretjuk egymast es velem kepzeli a jovojet, en meg vele, remeljuk osszejon 😉

2014. okt. 20. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!