Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segitsek neki, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segitsek neki, hogyan mondja el? (többi lent)

Figyelt kérdés
barátnőm totál kívan, van barátja már vagy 3-4 hónapja, a fiú 22 és ő 16 éves, de a kor nem számít, barátnőm szülei tudjak hogy van barátja de a többit nem, tehát hogy hány éves meg minden és ezt a barátnőm el akarja mondani a szüleinek és mivel a barátja Olaszországban dolgozik és jönne karácsonykor hogy lássa és megkerdezte a fiú a barátnőmet hogy nem tölti e a karácsonyt nála, és a barátnőm menne de nem tudja hogy hogy beszéljen erről a szüleinek és én megertem meg minden és tényleg nagyon szeretik egymás és szeretnék segíteni neki mert nagyon kivan ettől az egésztől
2014. okt. 20. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
normális szülő nem engedi ki a gyerekét. remélem őt se fogják
2014. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én nem értem, miért nem engednek el? A szülei nagyon rendesek és a fiú is rendes
2014. okt. 20. 16:54
 3/8 anonim ***** válasza:
ismerik a szülei a fiút?
2014. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 a szülei nem ismerik, tudják hogy van barátja és ha jól tudom az édesapja tud mindent a fiúról de azt akarja hogy a barátnőm mondja el neki
2014. okt. 20. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:

ugyanaz vagyok :)

ha nem ismerik akkor esélytelen hogy kiengedjék


(mindhárom választ tőlem kaptad)

2014. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem barátnő lennél, hanem szülő, akkor értenéd.

Megvan az oka,hogy nem engedik, jól is teszik.

2014. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Esélytelen, hogy egy kiskorút elengedjenek külföldre egy vadidegenhez.

Inkább arra próbáljatok rágyúrni, hogy a szülei elfogadják a röpke 6 év korkülönbséget és hogy külföldön dolgozik.

A srác meg tolja előbb tolja ide a képét, bizonyítsa, hogy normális, megbízható ember, aztán talán lesz miről beszélni.


# 6 Áhh, barátnőként is aggódhatna. Csak fiatalka, az országokon átívelő szerelmi dráma meg túl romantikus <3

2014. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem külföldre kell kiengedjek mert nem külföldön lakik hanem itt
2014. okt. 22. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!