Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, hogyan vagy nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan vagy nagyobb esélyem arra, hogy visszajöjjön hozzám?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom, de nem végleges szakítás, viszont attól tartok, hogy esetleg azzá válhat. Megijedt az érzéseitől és elmenekült.

Én nagyon szeretem és nehezen bírom nélküle, de nem vagyok egy tapadós, nyomulós típus.

Most viszont nagyon nehezen bírom ki, hogy ne keressem.


Hogyan van több esélyem arra, hogy visszajöjjön, ha tényleg elkezdem keresni őt vagy ha hagyom, hogy rendezze az érzéseit és a gondolatait és megvárom, amíg ő jelentkezik?


2014. okt. 20. 16:55
 1/2 A kérdező kommentje:
természetesen: hogyan van.
2014. okt. 20. 16:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt és hány évesek vagytok?
2014. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!