Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyunk együtt, nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyunk együtt, nagy szerelemben. A szex is kifogástalan. Pár hete rákattant a barátomra egy lány. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok, a barátom 24. A lány 15. Érezzem vetélytársnak, vagy lesz@rjam? Hogy álljak ehhez az egészhez?
2014. okt. 20. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a lány irányából van közeledés, akkor nem hiszem, hogy okkal aggódsz, tekintettel arra, hogy a 15 és a 26 között elég nagy korkülönbség van, a barátod helyében én max. kislányként tudnék ránézni.
2014. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bízol a párodban, márpedig kéne... Akkor ne foglalkozz a kiscsajjal.
2014. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én 22 vagyok, barátom 15... szóval bármi megtörténhet.
2014. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3! A barátod 15? Biztosan mélyen szántó gondolatai vannak.


Kérdező. Tudod egy 15éves agyilag hol tart? Ez max egy kis aggodalomra ad okot, de szerintem semmi félni valód nincsen. Beszéljétek meg ezt. Lehet kicsit bábazott vele mármint, hogy mondott neki valami vicceset és "őri bari"-k lettek a kislány részéről.

Nekem is volt ilyen, de egy idő után mar nagyon idegesitett. Facen mindig rám írt és én meg vissza, mert epp nem volt jobb dolgom. A semmiről volt a szó... A barátnőmet elkezdte zavarni ez és aztán csak nem irtam vissza neki.


24/f

2014. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tapasztalt ember lehetsz te is...


15 eves es 15 eves kozt oriasi kulonbseg tud lenni. Az unokahugom is 15 es kb egy rantotta elkesziteset se biznam ra... baratom ehhez kepest egyedul el es konkretan fosulis evem alatt sem ismertem meg olyat aki felerne hozza felfogasban.

2014. okt. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!