Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk megharagudnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk megharagudnátok egy ilyen miatt? Vagy hogyan lehetne ezt jól tálalni? Lányok, hogy mondanátok el ezt a helyemben?

Figyelt kérdés

Közel 7 hónapja élek kapcsolatban, hétvégente tudunk találkozni, de nem is ez a lényeg.


Röviden a helyzet: a barátom nem épp tisztaságmániás, ami nem is baj. Velem is előfordul, hogy csúszik egy kicsit a takarítás, de azért ügyelek rá, hogy nagy kosz ne legyen. Na most, őszintén leírva, ő nem ilyen. Engem pedig egyre inkább zavar és feszélyez, hogy a szobájában mennyire nincs tisztaság. Nem várom el, mindig takarítson, rendet rakjon, de azért van egy minimum, amit meg kéne ütni.

Az a baj, hogy elég furcsa helyzetben van, és a bátyjával egy szobában él. Így meg ugye nehéz, mert nem tudom eldönteni, hogy ő ilyen nem takarítós típus, vagy a bátyja ilyen. Na mindegy.


Mindenesetre mivel időnként már eléggé feszélyez ez a helyzet, jó volna megbeszélni a barátommal. Csak nem tudom, hogyan tálaljam ezt a barátomnak, úgyhogy ne értse félre, és ne sértődjön meg.

Arra is gondoltam, hogy akár segítenék is neki, de azt sem akarom, hogy félreértsen, és azt higgye, nem nézem ki belőle, hogy ki tud takarítani.


2014. okt. 20. 20:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy ilyen tanácstalan vagyok, de ez az első komoly kapcsolatom, és időnként még nem tudom, mit meg hogyan. Nyilván nem akarom ezzel megbántani, de mivel nekem ez már kellemetlen, jó volna megbeszélni. :)

(19/L, 21/F)

2014. okt. 20. 20:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Én, mikor nála lennék, elkezdenék a helyedben takarítani. Rákérdezne tuti. Mondanád, lazán, hogy ja, hát kosz van, így jobban érzem magam, ha rend van. Hátha kapcsolna.
2014. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

ajánld fel neki,hogy segítesz takarítani ,mert egy nő csak jobban ért ehhez

csak vigyázz,meg ne szokja:DDD

2014. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Beszéld meg Vele, de szokd meg a férfiak sohasem lesznek olyan rendszeretőek, mint mi nők! :-)

Egy jó tanács: sohase feküdjetek le haraggal! Ne vigyétek át másnapra a haragotokat, ha ezt tudjátok tartani, akkor egy jó lépés afele, hogy együtt maradtok.


20/L

2014. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én amíg nem éltünk együtt, nem szóltam bele. De amióta közös lakásban lakunk, szólok hogy rakjon rendet, ha magától nem teszi. Cserébe van néhány kupis polca, amit én nagy ívben elkerülök :D
2014. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy kis rendetlenség engem sem zavar, sőt, megmondom őszintén, én sem vagyok egy tipikus tisztaságmániás lány, de azért figyelek arra, hogy nagyjából rendben legyen a környezetem.

Nála viszont néhány hete egyre nagyobb a kosz, pedig szerintem nem lenne sok idő összetakarítani. Kb. fél óra és kész is lenne.


Utolsó, nem beleszólni akarok, nem erről van szó. De sokat vagyok nála, és így kellemetlen. Nem arról van szó, hogy pl. 3 nappal később porszívóz ki, mint időszerű lenne, hanem, hogy hetek óta nem volt felsöpörve, kiporszívózva. Ez azért szerintem finoman szóvá tehető, akkor is, ha nem élünk együtt.

2014. okt. 21. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!