Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem nagyon tetszik, egy igazi tünemény és velem is mindig nagyon kedves. Szerintem minden tulajdonsága megvan ahhoz, ami egy jó nőt jellemez. A helyzet az, hogy komoly párkapcsolata van. Az a helyzet, hogy én egyre inkább sodródom az árral és úgy érzem kezdek bele habarodni. Ugyanakkor úgy érzem, nem lenne korrekt részemről, hogy más levesébe köpjek, tudván, hogy pasija van és a jelenlegi jó viszonyunk sem szeretném elrontani. Szerintetek fojtsam el magamban ezt az érzést, annak ellenére, hogy egyre erősebb és állandóan rá gondolok? Talán ez lenne a legjobb megoldás, hogy csendben szenvedjek egy ideig? Ti mit tanácsolnátok?

2014. okt. 20. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól látod, hagyd a fenébe, van ezer másik lány :) további sok sikert.
2014. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fojtsd el. Ne legyél paraszt, hogy a saját boldogságod miatt elveszed másét. Mert az is lehet, hogy megutálna, ha tudná, miattad szakítottak. Úgyhogy hagyd.
2014. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!