Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltatok, mikor a kapcsolatotokba próbált bekavarni valaki, esetleg tönkretenni azt, hogy ráztátok le?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, nekem anno tönkretette valaki.

A fiú részéről lett igy vége...elhitt mindent.

Szerintem az a lényeg, hogy igazán kell szeretni egymást...akkor nem hiszel másnak, nem adsz a szavára. Én sose tettem, de ő igen.

2014. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az elsőt tönkretette. A következőt már nem engedtem neki.
2014. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha a páromra mászna valaki, így próbálna bekavarni, akkor én semmit nem tennék, azt az ő dolga lerendezni. Ha rám, akkor elég határozottan helyretenném a pasit.


Ha hazugságokkal tömné valamelyikünk fejét: Az a kapcsolat nem is működik igazán jól, ahol nem egymásnak hisznek a felek. És akkor nem is kár, ha tönkre megy.

2014. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy pár nevelô célzatú pofon. :)
2014. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt teszik tönkre amit tönkre lehet;)
2014. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megbeszéltem vele,nem ért a szó úgyhogy megfejeltem.
2014. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt egy csaj aki szerelmes lett a férjembe. Rengeteget zaklatott minket, engem is őt is...nagyon idegesítő volt...de egy ideje szerencsére már nem hallottunk felőle, de még a mai napig ráz a hidegha rá gondolok...
2014. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Simán elhúzott miután jól beszóltam neki.
2014. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
esetleg volt, hogy megszívattátok az illetőt?
2014. okt. 20. 21:48
 10/12 anonim ***** válasza:
3 És majd pont te fogod megmondani más kapcsolatáról, hogy van-e értelme vagy sem. Tudod egy ilyen megnyilvánulás után nem csodálom, hogy a magány hű társad.
2014. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!