Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Többnyire azt várjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Többnyire azt várjátok, hogy a pasitok írjon vagy írtok magatoktól is?

Figyelt kérdés
Facebookra gondolok.
2014. okt. 20. 23:04
 1/7 October15 ***** válasza:
59%
Mi másra.. elvégre a kapcsolat legfontosabb eleme az FB.. Gyerekek oké 22 éves vén fsz vagyok de nem bírom felfogni, hogy mi ez a fene nagy fb mánia.. lassan ott tartunk, hogyha elcsap 1 autó akkor fateromnak ki kell posztolni mert különben csak azt hiszik, hogy lógok.. :D
2014. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a pasi :D főleg az elején , én azt szeretem ha ő ir és persze a lánynak is kell de a fiúnak illik többször
2014. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled, de félreérted a kérdést. Ha nem tudunk személyesen találkozni valami miatt akkor marad a facebook. Csak ha muszáj.
2014. okt. 20. 23:09
 4/7 October15 ***** válasza:
Felhívni meg luxus.. :D amúgy meg az ír akinek mondanivalója is van. Legalábbis én agyhugykövet tudok attól kapni mikor vki közli fbn, hogy és most idézem: "mizu?"
2014. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem várom el tőle, hogy mindig ő írjon, én is "szereplő" vagyok a kapcsolatunkban.

Ismerkedős szakaszról tudok csak nyilatkozni, de mindig megelőz a beszélgetés indításában. :)

2014. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, luxus, mert az pénzbe kerül. Ha ingyen lenne, nyilván inkább felhívnám.
2014. okt. 20. 23:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszer ő egyszer én a jó felállás. Az első barátomnál az első hónapokban neki kellett gyakrabban kezdeményeznie, nem is tudtam hogy kell viselkedni egy kapcsolatban.

A facebook azért jó, mert ingyenes. Egy év alatt 21 000 üzenetet váltottunk rajta. Ha ez sms lett volna az nem kevés pénzbe került volna. (de ugyanúgy jó a viber vagy annak idején az msn)

24N

2014. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!