Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki az aki többet érez a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki többet érez a másik iránt?

Figyelt kérdés

Én szakítottam a barátnőmmel, de általa tartjuk a kapcsolatot és volt egy srác aki már régóta megkörnyékezte őt.

A szakításunk másnapján írta,hogy most nincs otthon de majd otthonról bővebben ír, megkérdeztem hogy hol van, de már nem válaszolt és iszonyúan felment bennem a pumpa mert azt gondoltam,hogy annál a srácnál van és szexelnek.

A facebook utcára pontosan kiírta,hogy honnét írt, így autóba pattantam és mentem a címre megnézni,hogy ott lakik e a srác, de nem, végül kiderült,hogy rosszul írta ki a telefon és tényleg a barátnőjéhez ment.

Aztán megnyugodtam és azóta már úgy vagyok vele hogyha ő nem írna én se keresném,mindig ő keres, ha nem írok vissza neki,de láttamozom akkor rögtön írja a következő szöveget.

Vannak olyan emberek akik esetében zavarna ha velük jönne össze, de például nem rég éppen tanácsokat adtam neki,hogy mit hogy csináljon ha össze akar jönni xy-nal, és tényleg őszintén írtam, nem zavarna ha azzal jönne össze aki pl. most tetszik neki.

Viszont mondtam,hogy szerintem nem kéne beszélgetnünk se de ő mondta,hogy ő viszont szeretne, pedig én tényleg nem írnék neki, viszont azt elismerem,hogy jó az,hogy írogat és tudok vele beszélgetni általános dolgokról, de büszkeségből én soha nem írnék már rá (nem ment könnyen a szakítás)

Eddig úgy gondoltam,hogy ő az aki többet érez irántam, de most elgondolkoztam,hogy lehet hogy én vagyok az?Mondjuk az autóba pattanós dolgot azzal magyaráznám,hogy nagyon fájt volna ha már az első nap a szakítás után mással van, és szerintem ezzel mindenki így van, de vannak emberek akikkel ha összejönne annak őszintén tudnék örülni.


2014. okt. 21. 15:30
 1/2 A kérdező kommentje:
A szakítás oka pedig az volt,hogy hidegnek éreztem a kapcsolatot, láttam rajta,hogy más tetszik neki, és mert keveset találkoztunk.
2014. okt. 21. 15:33
 2/2 anonim ***** válasza:
se vele, se nélküle, szerintem még nem igazán zártad le magadban ezt a dolgot.
2014. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!