Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban ez így normális vagy túl gyorsan haladunk? Normális válaszadók tanácsait várom (ha vannak még az oldalon)

Figyelt kérdés

Szóval, alig vagyunk egy hónapja együtt a barátommal.Előtte randizgattunk,ismerkedtünk és kb a 4.'randin'(találkozáskor) csókolt meg,onnan számítjuk hogy együtt vagyunk.Nagyjából nagyon sok mindent tudunk egymásról,ha feljön valami téma tudunk róla beszélgetni,viszont nem nagyon sokat...és ha kettesben vagyunk inkább csókolózunk.Sőt, eljutottunk a 69-ig is.Szinte minden nap találkozunk,hétköznap általában pár percet a suli miatt,de hétvégén többet tudunk együtt lenni kettesben,és ilyenkor órákig csókolózunk,és mint irtam utoljára több is volt.Meg mindig olyanokat mond,hogy mennyire szeretne velem aludni, célozgat rá...Sms-ben beszélünk többet,telefonon nem, csak ha valamiért nem lehet smsben.De ha minden nap találkozunk akkor ez ideális,nem?Nekem meg az jutott eszembe,hogy vajon nem túl korai-e ez,és nem haladunk túl gyorsan?Nem szeretném ha csak a testiség lenne a kapcsolat középpontjában. Viszont ha azt nézzük, mindent meg tudunk osztani egymással, még ha nem is beszélgetünk folyton.Kedveskedik többször, pl miután megtudta melyik a kedvenc édességem,másnap azzal várt.

Egyébként lehet csak kíván, ezért haladtunk ennyire előre?Mások szerint szép lány vagyok(hosszú haj,modell alkat)és nem azért mert erre alapul úgymond a kapcsolat?

Amúgy meg lehet az is közrejátszik,hogy nekem eddig egy hosszú kapcsolatom volt,amiben fél év telt el,amíg történt 'valami'és a vége fele meg folyton veszekedtünk,nem értettük meg egymást, ezért folyton volt mit megtárgyalni,átbeszélni, most meg mivel minden probléma mentes és nincs mit tisztázni furcsa nekem,mert megszoktam az előző kapcsolat miatt?

Ezeket összevetve mit gondoltok az egészről? Lehet fura,de tapasztalatlan vagyok ilyen téren,mivel csak egy kapcsolatom volt ezelőtt, ezért örülnék ha adnátok pár normális választ.

Egyébként én 17 l, ő 21 éves.


2014. okt. 21. 15:50
 1/6 Big Poppa ***** válasza:
szerintem ez normalis...baratnom 13, en 15 (szeptembertol) fel eve ismerjuk egymast, 2honapja jarunk (ma van a honapfordulonk) es mar meg engedte hogy mashol is hasznaljam a nyelvem....ha szeretitek egymast akkor nem gyors, azt mondja a baratnom, olyan mintha mar 1000 eve ismerne
2014. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit naív vagy, nem gondolod? Lehet hogy inkább a te korosztályodból kéne ismerkedned fiúkkal, nem pedig egy 21 éves férfira alapozni. Más programotok nincs amúgy a csókolózáson kívül? Amit leírtál én abból azt veszem ki hogy ez a fiú igen csak meg akar téged fektetni. De ez csak az én véleményem...


21/L

2014. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan haladtak,sztem lassits es ne fekudj le vele olyan hamar,mert lehet h csak a testi vonzalom miatt van minden...igaz tudom h ugy se fogadod meg de mind1 en mondtam velemenyt:D
2014. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Persze,hogy van más programunk...ha van valami rendezvény mindig hív magával, bemutat az ismerőseinek és akármi van mindig megyünk,mert egyikünk sem itthon ülős típus, sokat járunk táncolni is.

2014. okt. 21. 15:59
 5/6 anonim válasza:
#2-essel egyetértek teljesen!
2014. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lefeküdni még persze nem fogok vele...ezért is tettem fel a kérdést,hogy amennyi már megvolt,nem volt-e túl hamar...És tisztán szeretném látni a dolgokat.
2014. okt. 21. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!