Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezdett el hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdett el hirtelen ennyire érdeklődni felőlem?

Figyelt kérdés

A barátom az utóbbi időben nem törődött velem olyan sokat mint régen, már csak este beszéltünk egy keveset meg hétvégente találkoztunk, most meg hirtelen rájött az hogy annyira szeret engem és többet akar velem lenni, és ezentúl mindig ír és jön amikor csak tud.

Normális az hogy én ebbe valami rosszat sejtek, vagy csak túl paranoiás vagyok??

Csak valamiért úgy gondolom hogyha egy fiú hirtelen túl kedves lesz akkor valamit elhallgat.


2014. okt. 21. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha tapasztalatból beszélek, akkor igen titkolózás van a háttérben.
2014. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet rájött, hogy elhanyagolt...

lehet pont te tettél valamit amivel felnyitottad a szemét...elhanyagoltad kicsit és rájött ezt tette veled eddig...vagy csak most van rád jobban szüksége, lelkileg válságba került...de lehet most hagyta el a szeretője...

2014. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet.

- rájött, hogy elhanyagolt

- látott rajtad valami változást, amitől rájött, hogy tovább nem hanyagolhat

- valaki felhívta a figyelmét arra, hogy ne hanyagoljon, mert ezért akár el is hagyhatod

- rossz élmények érték, rossz passzban volt és rájött, hogy mennyire jó, hogy te vagy neki

- és persze az is lehet, hogy kipróbált valaki mást és rájött, hogy te jobb vagy

- és még nagyon-nagyon sok minden

Egyébként meg is kérdezheted tőle. Pl. mostanában figyelmesebb vagy, mint korábban. Mi történt? Minek köszönhetem ezt?

2014. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!