Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőnél mikor jön el az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnél mikor jön el az az idő hogy nem kívánja a szexuális együttlétet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális esetben nem jön el.
2014. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Remélem még jó soká :D
2014. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41 múltam, és még nem érzem, hogy közeledne az az idő. Sőőőőt, még felfelé tartok. :)))
2014. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor nem tudod rendesen kielégíteni ... de attól persze mással még kívánni fogja; úgy 70 éves koráig biztos (legalább is kb. addig a korig van autentikus információm a kérdésről) :-D
2014. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

T. Veronika:


Általában ebben a korban kezdődik egy felfutás, 38-42 között, ami úgy 55-60-ig tart. Ez a korosztály túltesz libidóban a tiniken-huszonéveseken!

2014. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: igen, érzem már pár éve magamon. Remélem, sokáig tart még. :D
2014. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

27 vagyok, lassan 28. Nekem már most vannak olyan időszakaim (2-3 hónap egyhuzamban), amikor abszolút nem kívánom az együttléteket.


Pedig babát szeretnénk, egy ideje, de mivel nem jött össze, és a folyamatos csalódás hónapok végén hogy megint nem sikerült, úgy érzem ebből lett elegem és már nem is akarom hogy együtt legyünk, mert tartok a gondolattól is hogy megint nem fog sikerülni... Ezért kérdezem én hogy kinél hogy alakul ez a dolog.


Nem is igazából a gyerek gondolatra térek ki, hanem úgy általánosságban hogy működik.

2014. okt. 21. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Akkor ez nálad átmeneti állapot pszichés okokból! Ha nem sikerül teherbe esni több hónapos próbálkozás után, akkor azzal érdemes szakembert felkeresni!

2014. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült?
2022. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!