Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves vagyok ő 38 éves, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok ő 38 éves, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni? Családom előtt hogy vállaljam? Barátaim tudnak róla, de hogy vigyem őket egy társaságba? Alapvetően is rengeteg évnyi korkülönbség van, de még az is rátesz egy lapáttal, hogy író, ezért még nagyobb a szakadék... Nyilván, a barátaimmal nem az a dolga, hogy elmélyüljenek a fogalmakban és a gondolatiságban de ők biztos meg lesznek szeppenve... Valaki hasonló cipőben?
2014. okt. 21. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A szerelem nem korhoz van mérve
2014. okt. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Élvezd! Mást tennivaló nincs ...
2014. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben pár éve, szerencsére a szüleimnek nem volt olyan elképzelésük, hogy a szerelem csak két azonos korú ember között alakulhat ki. Annyit mondtak amikor elmeséltem, hogy egy 17 évvel idősebb férfival vagyok kapcsolatban, hogy legyek boldog es remélik nem fogom megbánni a döntésem. Azóta már összeköltöztünk és nagyon boldogok vagyunk. :)

A barátokkal sincs gond mert értelmes emberek vesznek körül, így semmilyen kellemetlenség nincs a korkülönbségekből.

2014. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Óh, srácok köszönöm :) Hatalmas puszi mindenkinek :)
2014. okt. 21. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, a barátom 30. :) Igaz, nem látszik külsőre, de a barátaink tudják és teljes mértékben elfogadták. Ilyenek a normális barátok. :) Ha a tieid is amúgy rendesek, nem lesz ezzel semmi gond. :)
2014. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rajtunk se látszik... Rajtam igen, hogy fiatal vagyok, de ő egy 10-est letagadhat...
2014. nov. 9. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted,akkor ez nem számít!
2014. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!