Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak, ha ti együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ha ti együtt vagytok valakivel, akit szerettek és hiányzik nektek, akkor azt naponta keresitek, sokat gondoltok rá?

Figyelt kérdés

Pár hónapja együtt vagyok egy fiúval, kezdetben mindig keresett, volt, hogy egy nap többször is, még akkor is, ha sok dolga volt. Mióta járunk azóta viszont egyre inkább elmaradozik ez. Hétvégente tudunk csak találkozni, nincs sok ideje hét közben, de arra eddig mindig talált időt, hogy beszélgessünk legalább egy fél órát. Az utóbbi időben azonban van olyan, hogy egy nap nem is beszélünk, és úgy érzem, ha én nem keresném, akkor továbbra se beszélnénk. Ez azért furcsa nekem, mert mindig mondja, hogy szeret, meg hiányzom neki, de én ezt egyre kevésbé hiszem el. Elvégre ha szeretek valakit, akkor az a minimum, hogy naponta beszélek vele, legalább csak annyit, hogy mi újság vele, mert tényleg érdekel. Most persze kérdezhetnétek joggal, hogy miért várom el, hogy mindig csak ő írjon, de ez egyáltalán nem így van, én is sokszor keresem.

Ez a dolog kicsit elbizonytalanít, elvileg minden rendben van a kapcsolatunkkal, ha együtt vagyunk, akkor jó, csak ez zavar engem egyre jobban. :/ Szerintetek szeret még, vagy miért csinálja ezt? Ti mindig keresitek azt a lányt akit szerettek? 21/L



2014. okt. 21. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Ha valaki fontos nekem napi szinten minimum 2-szer egy üzenetet írok neki,ha annyira elfoglalt is lennék hogy nem tudnám hívni!Szerintem a srácnak nem vagy annyira fontos, mint ahogy neked Ő!
2014. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!