Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátnőmet megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnőmet megbántottam egy olyan kérdéssel amit a csajok amúgy sem szeretnek és ő különösen érzékeny rá (testsúly)

Figyelt kérdés
Nem dagi meg semmi ilyesmi. Kicsit hízott és én rákérdeztem. Hiba volt. A gond az, hogy nem először bántottam meg vele úgy, hogy észre se vettem. És a legutóbbi alkalommal eléggé kiborult. Most elvesztette a bizalmát afelől, hogy valóban tetszik e nekem. Hogyan bizonyíthatnám be neki hogy még mindig nagyon tetszik és szeretem őt?
2010. jan. 24. 21:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát igen, hisztinek tűnik a nők részéről, de néha tényleg észre sem veszik a férfiak, hogy mennyire bántó tud lenni, akár kövér akár nem kövér hölgyről van szó. Szerintem ha megmondod neki, hogy iszonyúan sajnálod és közlöd vele, hogy őt látod az összes nő közül a legszebbnek, akkor megbocsát :)
2010. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
64%
Vidd el egy cukrászdába!:D:D
2010. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A legnagyobb gondom igazából az, hogy ez nyomot hagyhat a kapcsolatunkba.És ezt nagyon nem szeretném!Már bocsánatot kértem és beszélünk is.Lehet, hogy csillapodni kell hagyni a dolgot de attól még ott maradhat :(

2010. jan. 24. 21:38
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Ünnepi hízás:)?

Őszinte bocsánatkérés.

2010. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
77%
Ha eloszor tortent volna azt mondom veletlen.De mar tobbszor megbantottad ezzel a temaval,szal taplo vagy.Gyerek vagy meg a nokhoz.22/f
2010. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Áhh ugyan :) El fogja felejteni. Hidd el engem is számtalanszor megbántott ilyennel párom (nem pont ilyennel), de akkoris iszonyú bántónak éreztem most már nem is emlékszem rá :)
2010. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Nem ünnepi.Volt, hogy nagyon sovány volt...kórházban is volt emiatt :( És most kell szednie valami gyógyszert is és lehet,hogy azért is hízik meg valószínű azért is mert nem akar olyan sovány lenni újra. Ezért is olyan érzékeny a témára szerintem.Én meg...figyelmetlen vagyok sajnos:(
2010. jan. 24. 21:41
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most a soványsága miatt sértődött meg vagy mert kövérnek tartottad?
2010. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Remélem neked lesz igazad és el fogja felejteni az idő múltával. Sok mindent úgy érzem nem tehetek. Lesem minden kívánságát és próbálok odafigyelni a dolgokra...
2010. jan. 24. 21:44
 10/40 A kérdező kommentje:
Most már nem sovány.És nem is tartom kövérnek. Egyszerűen csak megakartam győződni arról hogy tényleg szedett e fel vagy csak én vagyok hülye...Igazából magamat sem értem hogy lehetek ilyen hülye
2010. jan. 24. 21:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!