Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első találkozóra autóval menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozóra autóval menni?

Figyelt kérdés

Miután szakítottam a barátnőmmel nem volt olyan akivel el tudtam volna képzelni egy kapcsolatot és bár nem hittem benne, de regisztráltam egy társkeresőre és most úgy néz ki,hogy lesz valami.

Találkozok egy lánnyal, 19 éves vagyok, nem tudom,hogy menjek e autóval vagy inkább tömegközlekedés?Nem akarok "felvágás" szerűen beállítani a kocsival, nem tudom,hogy jönne le.

Nem egy új autó, de maximálisan vállalható, fiatalos,sportos, és bár nem az enyém hanem bátyámé, de én is használhatom, elsősorban azért gondoltam rá,hogy autóval megyek mert az csak kényelmesebb mint a tömegközlekedés, de ha nem javasoljátok lemondok róla.


2014. okt. 22. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj autóval. Rosszabb nem lesz a megítélésed.
2014. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj kocsival max arréb parkolsz hogy ne lássa a csaj a kocsit és gyalog mész oda én ezt csinálnám :)
2014. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Autoval menj inkabb:D
2014. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Manapság már egyáltalán nem felvágás kocsival menni randira, elég sok családban van valakinek autója. A férjem is először a szülei autójával jött értem, sokkal kényelmesebb volt, pláne, hogy volt egy kis távolság köztünk.
2014. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19 éves lány vagyok, én is autóval megyek mindenhova, igen, randira is. A szüleimé, de akkor és oda megyek vele amikor és ahova akarok.
2014. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!