Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le? HELP

Figyelt kérdés
A suliban őszi szünet van. A szerelmem nagyon hiányzik. Nem tudunk majd találjozni másfél hétig. Szerintetek, hogyan próbáljam legalább egy kicsit legyűrni azt hogy mennyire ányzik. Segítsetek nekem légyszi. Segítőkész válaszokat várok. PLS..
2014. okt. 22. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Várom a válaszokat, pont ez a helyzet. :/ (Bocsi.)
2014. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kérlek!!
2014. okt. 22. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Skypeoljatok, facebook, hívd fel, küldj neki sms-t. Attól még, hogy szünet van, találkozhattok.
2014. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok egyáltalán találkozni?Először ezt írd le.
2014. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

World of warcraft

a kockulással gyorsan telik az idő.

2014. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs pénzed telefonálni és utazni???
2014. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű ám. Mert én kiutazom angliába (brightonba) és hát..... tudom hogy tudnánk telefonálni de neki nem jó a telefonja. Nem tudja felvenni a telefont és nem tud sms t kűldeni....
2014. okt. 22. 18:19
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Akkor skype.
2014. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
így van, skype, fb üzenet, bármi ami internet, másfél hét még nem a világ vége.
2014. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mi két és fél hete találkoztunk utoljára, ki lehet bírni nyugi!:)

az én pasim egyetemista Pesten, én meg hát egy távoli vidéki városban lakok (alapból ő is). Skypeot tudtok használni fb-ot is. (mi csak fb-on és telefonon beszélünk).

Én amikor tudom, hogy el fog menni megint 2 hétre.. hát igyekszem lefoglalni magam (könyvet olvasok, filmet nézek, végső esetben tanulok is..:D) szóval próbálj meg nem rá gondolni, és egy kis időre megfeledkezni róla, aztán szünet után úgy is minden a régi lesz :) az meg csak másfél hét :)

2014. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!