Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny ha a barátom lehet hogy ráizgul más lányokra, vagy megnézi őket?

Figyelt kérdés

nem tudom mit kezdjek ezzel az érzéssel..néha úgy érzem szétrobbanok.

konkrétan egyre vagyok féltékeny nem láttam még de egy edzésre járnak..



2014. okt. 22. 20:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ráizgul-e, csak a férfi tudhatja. De egyébként ez természetes reflex. Az is, hogy a férfi megnéz valakit az utcán. Ettől még nem fog téged megcsalni, nem fog lefeküdni vele, szimplán csak megnézi, mert ő férfi, a másik meg nő.
2014. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha veled van, és úgy nézi meg, hogy kiesik a szeme, vagy épp nem is figyel rád, az már inkább bunkóság.
2014. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

de én nem akarom hogy ráizguljon másra ,nem akkor amikor nem vagyok vele..

hagyjuk már reflex minden férfi disznó!

2014. okt. 22. 20:47
 4/19 A kérdező kommentje:
de lefeküdne vele ha megtehetné..szóval akkor olyan mintha megcsalna..
2014. okt. 22. 20:48
 5/19 A kérdező kommentje:
De egyes!Én vagyok a barátnője engem nézzen és csak rám induljon be!
2014. okt. 22. 20:59
 6/19 anonim ***** válasza:

NEM. könyörgöm, hát férfiból van, ösztönösen nézi a többi nőt, és nem tehet róla, ha vágyat érez. ez nem tudatos, hanem puszta biológiai. a férfiaknál a szexuális vonzalom nem feltétlen jár kötődéssel és érzelmekkel, mint a nőknél... az, hogy ráizgul más lányokra, annyit jelent, hogy heteroszexuális és egészséges férfi. ne hisztizz ezen, mert még kevésbé fog téged kívánni. én a barátommal együtt bámulom a jó csajokat...

22L

2014. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem is kell ám megnyugtatni, mondjad csak hogy igen ráizgul és akkor mi van mi lenne az hogy abba belebetegszem..

:(

2014. okt. 22. 21:08
 8/19 Költőnő? ***** válasza:
Miért feküdne le vele? Attól h vonzónak találja, attól még nem kell rémeket látni...
2014. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:(( nem tudom én úgy érzem akkor is hogy ez sért engem.
2014. okt. 22. 21:14
 10/19 A kérdező kommentje:
Már rég otthon kéne lennie..de nincs fb-on biztos most hokizik..:(
2014. okt. 22. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!