Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudhatom, hogy szeret vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudhatom, hogy szeret vagy csak azt érzem amit akarok érezni?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok már több mint egy éve. Ő is az volt belém, de rossz időben találkoztunk, mind a ketten elköteleztük már magunkat. Napi kapcsolatban vagyunk sajnos. Nem beszélünk a dologról, mert úgy döntöttünk, bár nagyon szenvedtünk, hogy nem lehet köztünk semmi. Elmondása szerint már nem érez irántam semmit, de én nap mint nap látom a szemében, hogy szeret, érzem rajta. Ezt nem tudom szavakkal megfogalmazni! Szerintem hiába is kérdezném Tőle, úgysem mondaná el, mert csak felesleges szenvedést okoznánk egymásnak! De én még így is szenvedek, és folyton azon gondolkozom, hogy jól döntöttünk-e!
2014. okt. 22. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintetek a jelenlegi párotokkal ez fair játszma? :)

Ha mást szerettek mellettük, nem is szeretitek őket igazán, és hosszú távon vége lehet a kapcsolatnak.

Ha ezzel a férfival szeretitek egymást, szerintem ne állítson meg titeket semmi..

2014. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fúh...Ez egy jó kérdés. Hasonló helyzetben vagyok én is mint te. Nem tudom eldönteni én sem hogy még érezhet e irántam vonzalmat az a férfi akit én szeretek. Egy helyen dolgozunk. Volt közöttünk több mint munkatársi kapcsolat. Igaz nem feküdtünk le. Mi is közös megeggyezés alapján úgy döntöttünk hogy nem lehet közötünk több, bár mindketten éreztük hogy kölcsönös vonzalom van. A mostani helyzetem vele síralmas. Nem tudok vele őszintén már beszélni. Nem merek elmondani neki az érzéseimet. Félek a válaszától, hogy már nem kíván. Nagyon zárt, hideg lett vele. Nagyon sokszor érzem azt hogy velem van baja. Ha rákérdezek mindig azt mondja hogy fáradt, vagy a munka... Szóval nem tudom hogy mi lehet a háttérben....(?).
2014. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem fair! Ezért volt bőven lelkiismeret furdalásom is.

Kedves második! A szituáció tényleg nagyon hasonló! Siralmas, hullámzó kapcsolat! Félek beszélni vele az érzéseimről, attól meg pláne, hogy kiderül, hogy valóban semleges vagyok.

2014. okt. 22. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:

*hogy kiderül, hogy valóban semleges vagyok.


Ezt kifejtenéd?:D

2014. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy elmondása szerint nem érez már semmit irántam! Tehát semleges! :)Miből lehetne kideríteni? Vagy egyáltalán van-e értelme?!!
2014. okt. 22. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az a kérdés, hogy az elköteleződés mit jelent? Párkapcsolatot, házasságot, netán gyereket egy másik emberrel?


Mert ha "csak" párkapcsolat, akkor nincs gond, dobni kell, és menni tovább az újjal.


Ha házasság van, de gyerek nincs, akkor meg kell állapítani, hogy mi a jobb: vagy szóltok a helyzetről, de akkor rövid időn belül vége lesz, vagy nem szóltok, és akkor a titkosság meg a nyűglődés miatt a dolog nagyon elhúzódik, de legalább nem kell arccal felvállalni a dolgot. Persze el is lehet válni, ha az új partnerben ennyire bíztok.


Ha meg gyerek is van, akkor egyértelmű, hogy viselkedni kell, tudniillik senki nem akar úgy felnőni, hogy a szüleit hűtlen rattyereknek látja.

2014. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek.
2014. okt. 29. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!