Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt munkatársam (diákmunka)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt munkatársam (diákmunka) néhány havonta megbök, írok neki üzenetet, hogy mi újság, stb, de?

Figyelt kérdés

Első alkalommal kellemesen elbeszélgettünk, de mivel a munka alatt volt barátja, gondoltam még megvan neki, és tényleg csak dumálni akar (bár furcsálltam a bökést).

De aztán láttam, hogy egyedülálló, és gondoltam, hogy akar valamit, igazából nekem is bejött, aranyos csajszi, csak éppen kicsit több, mint egy évvel idősebb..


Aztán 1-2 hónappal később megint jött a bökés, utána pár órával megint írtam neki, hogy mi újság, stb, erre rögtön az első üzenet az volt, hogy nagyon boldog, mert kibékült a volt barátjával...

Nézek mint a hal, hogy WTF? Nem írtam neki semmi olyat, hogy pl.; "B*zdmeg, akkor mit bökdösöl?", vagy hasonlók, kicsit még dumáltunk, aztán ennyi...


Tudtommal azóta sincs barátja (se új, se régi), de nálam ezzel a kibékülős dologgal valahogy lekapcsolt mindent, amit addig éreztem vele kapcsolatban..


1. Hogyha csak beszélgetni akar, akkor miért bökdös, miért nem ír simán üzenetet?

2. Hogyha akar valamit, akkor miért vág mellbe azzal, hogy kibékült a régi barátjával?

3. Lehet, hogy a kibékülés nem újra összejövést jelent nála, de akkor is furcsa, hogy így leírta..


Vélemény? :D



2014. okt. 22. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokba fog kerülni a bökdösődés ha bevezetik az internet adót.
2014. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán egy időben valóban azt akarhatta, hogy megbökd, akár invazív módon is.
2014. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy nő az exéről beszél, akkor azonnal szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2014. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!