Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam kíméletesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Iszonyat fáradt vagyok... Barátomnál vagyok épp... Tegnap este jöttem ki hozzá.. És egy darab egyes takarója van és még kérdezgetett h miért öltözött be ennyire...fával fűtenek és reggelre lehül picit a szoba és ő ha nem direkt is, de elhappolja az összes takarót... Azt akarom neki kíméletesen megmondani, hogy valahogy ezen változtatni kell, mert így fázok:/

köszike

15L


2014. okt. 23. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Pfff...
2014. okt. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem "kíméletesen", hanem őszintén meg kell mondani: fázol, és ennek nem lesz jó vége.
2014. okt. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű :)

Viszel magaddal takarót, s azt mondod neki hogy te csak a sajátodban tudsz aludni :)

2014. okt. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:( igazad lehet... köszönöm :)
2014. okt. 23. 07:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó lenne.. De nekem nagyon nagy a takaróm:/ 2 személyes :/ de ez tetszik :)
2014. okt. 23. 07:40
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
Beruháztok még egy takaróra, v megmondod j ne zsiványkodja el a takarót.
2014. okt. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
XD köszi
2014. okt. 23. 08:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg neki, hogy fázol így, nem hiszem, hogy összetörné a lelkivilágát a dolog.
2014. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!