Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak együtt, ha ők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak együtt, ha ők maguk is tudják, hogy ez nem egy életképes kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szakmunkás fiú, józan életű, de mivel szegény, így nem perspektíva a lány számára. A lány felsőfokú végzettségű, de sajnos saját bevallása szerint nem tudja az ivást abbahagyni, pánikbeteg és az egyéb velejárói, ami miatt talán egész életében gyógyszert kell majd szednie. Egymás arcába is dörgölik, de akkor vajon miért vannak együtt?
2014. okt. 23. 08:25
 1/6 anonim válasza:
Az ellentétek vonzák egymást!
2014. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem egy barátnőm 3 éve van a pasijával, tudja hogy a srác csalja fűvel-fával, nem csak néhányszor hanem folyamatosan, mégsem tudja elhagyni....ezek tényleg más ember számára nem érthetőek
2014. okt. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Melyik után vágyakozol? :DDDD Normális ember nem foglalkozik ilyennek!

Számtalan kapcsolat ilyen, még ha normális életvitelű emberek is és azonos szinten is vannak, érdekből együtt vannak. Rengeteg ilyen van. És?

Nyilván nincs senkid, vagy te is egy szar kapcsolatban van hogy másokkal foglalkozol. Elég szánalmas ez.

2014. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:

Mert könnyebb benne maradni a langyos sz***ban... De ha nekik így jó; hajrá.

Mki úgy teszi tönkre a saját életét, ahogy jónak látja.

2014. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok, az osztás az megy, látom. Akkor gondoljuk tovább, két ilyen "szerencsétlen" hogyan tudna boldog lenni? Nem egymással, hanem milyen ember illene hozzájuk? Nem értem őket, mert a lány piszkálja, hogy nincs a fiúnak jól fizető melóhelye, a fiú meg visszavág, hogy a lánynak kicsit kevesebbet kellene piálnia, pláne nem szedni rá a nyugtatókat. Persze egyik sem lát a másikkal közös jövőt, de így kívülről egyik 19, a másik egy híján húsz. Ráadásul a lány a piálást már a fiúra fogja, pedig a csaj ivott már előtte is bőven. Szeretik egymást ez tény, de akkor miért nem fogadják el egymást olyannak, amilyenek?
2014. okt. 23. 09:56
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
Azért kár ebbe így belemenni, mert én a másikért való változásban én személy szerint nem hiszek és őszintén nem is sok tartós sikert láttam erre. Persze tud a másik erőt adni az úton, de belső indíttatás kell szinte minden radikális változáshoz.
2014. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!