Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Értékelitek, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Értékelitek, ha az első alkalommal, amikor átmentek a pasihoz, még nem próbál rátok mászni?

Figyelt kérdés
Nem egyéjszakásról, hanem párkapcsolatról van szó.
2014. okt. 23. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz, hány éves vagy 2?
2014. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt is értékeljük, ha próbál. Csak azt a véleményt nem teszik zsebre.
2014. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát azért bepróbálkozhatna, ha már ott vagyok! Azt értékelem, ha nem sértődik meg, ha netán valamiért nincs kedvem a dologhoz.
2014. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ugy mi t az utolsó..ha nem sértődik meg ha épp dugója van az embernek..igaz itt mindenki azt mondja a jo katona vérben is harcol vagy mi :P de nem mindenkinek jön ez be pl nekem se
2014. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem!:)
2014. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem rosszul esne, ha meg se próbálna... úgy érezném, nem tart egyáltalán izgatónak...
2014. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

:)

Azért itt kiderül, hogy belül a lányok is vágynak rá és nem véletlenül mennek át a fiúhoz.

2014. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#7: persze, hogy nem. :D
2014. okt. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7-nek igaza van. Lebuktatok lányok :D


Csak mert azt olvastam, hogy egy lány értékeli, ha az első alkalommal még nem másznak rá, éreztetve, hogy nem csak szexre kell a lány. De ezek szerint hülyeség.


Köszi a válaszokat! Azért jöhet még.

2014. okt. 23. 11:27
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia! A 7-es vagyok!

Sokat szoktam itt beszélgetni lányokkal és ennek is köszönhetően tudom, hogy hogyan is működik ez. Plussz kapcsolataim is voltak, illetve voltam már kettesben lányokkal. Ők is vágynak rá, csak náluk lassabban és nehezebben jön elő, fontos náluk a bizalom, hogy tudják; nem csak egy ürítőcsészének kellenek. B

2014. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!