Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jarhat a fejeben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni egy sraccal. Nagyon rendes velem, sokmindenben hasonlitunk... De van valami, ami zavar.


Ujabban nem is erdeklodik irantam. Vagyis megkerdezi, hogy "Mit csinalsz?" meg "Hogy vagy?", meg szo esik a munkahelyunkrol, de utana siri csend. Ugy erzem, nem is akar jobban megismerni. En mindig kerdezgetek ezt-azt rola, de magatol meg se nyikkan. Sot, ha en nem kerdeznek valamit, egesz este nem is szolna hozzam.


Talalkoztunk tobbszor, de igazi randi csak egyszer volt nemreg. Azota nem is kerdezte mikor dolgozom, mikor vagyok egyetemen, hogy talalkozzunk.


Nem akarok raszallni se, tehat nem fogok emiatt hisztizni, hogy "Talalkozzunk!" de nem esik jol. Mind az az erzesem, hogy velem van baja, de mindig megnyugtat, nem az en hibam. Nem ertem...


Nem azt akarom, hogy mindennap vigyen el valahova, vegyen dolgokat... Csak erezni szeretnem, hogy fontos vagyok neki. Mert igy olyan, mintha ismerosok lennenk, de neha csokolozunk. Ez nekem tul "hideg" igy... Szerintetek normalis az ilyen?


2014. okt. 23. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Be van fagyva.

Olvaszd ki! :)

2014. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még nem érez irántad semmit.
2014. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ilyen beállítottságú, nehezen mutatja ki az érzéseit. Kicsit puhatolózhatsz nála, beszéljetek erről :)
2014. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez volt velem is csak én a másik nemhez tartozom.

Beszélgetünk és nagyon jól elvoltunk, találkoztunk is.

Ismeretségünk teljes ideje alatt szinte csak én voltam érdeklődő.

Sok dologban egyeztünk ezért gondoltam is, hogy jól kijövünk egymással.

Egyszer csak nem válaszolt már az üzenetekre és letiltott facen. Ki érti ezt?

Elég lett volna egy őszinte üzenet vagy beszélgetés is mint ez.

Egy biztos, hogy ez és te eseted sem normális dolog.

Valami van amiért nem érdeklődik irántad, kérdezz rá.

A kapcsolat elején még nem veszíthetsz sokat, inkább most mint később.

2014. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat ;) Az a helyzet, hogy tudom, milyen volt eddig es milyen most.


Mindenkinek megy a zold :D

2014. okt. 23. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!