Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiúnál mi számít flörtnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnál mi számít flörtnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Bejön egy fiú, akivel csak akkor melegszünk össze, ha van benne alkohol. Egyik nap is beszélgettünk, majd poénból megjegyezte, hogy kabbe, mire visszakérdeztem, hogy mit? Erre közölte, hogy tudom én azt. Mire visszaírtam, hogy kissé messze van, erre megkérdezte, hogy ez az egyetlen, ami visszatart? És itt ez a része a beszélgetésnek el is halt.


Előtte már összegabalyodtunk, de mivel munkatársak vagyunk, nem preferálja, hogy összejöjjünk, és nem is igazán tudja, hogy bejövök-e neki, viszont mikor átkarolt és megcsókolt, akkor ő kezdeményezett, és akkor is volt benne. Józanul csak csipkelődünk, és hülyéskedünk.


Szerintetek van esélyem, ez flörtnek számít? Csak elnyomhatja az aggodalmai miatt, amit az alkohol eltöröl?


2014. okt. 23. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ez flört. Dedóx2 de az :D
2014. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit, akkor üljetek le valami nyugodt helyen és beszéljétek meg! Nyilvánvaló, hogy nem vagytok közömbösek egymás iránt, csak képtelenek vagytok megbeszélni az aggályaitokat.
2014. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát fogd meg a pasast, kapd le, és menj el szó nélkül ;)
2014. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] ez
2014. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!