Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt feleségem nem törődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt feleségem nem törődik a gyerekaivel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hivatalosan nem váltunk el még február óta élünk külön a gyerekek velem vannak heti 1-napot vannak az annyjukkal 3-6 éves fiúk. Ő talált egy másik pasit magának 10 éve voltunk együtt és 7-éve házasok 33-éves vagyok és nem tudom mit tegyek hagyjam hogy ne foglalkozzon velük vagy a gyerekek érdekében eröltessem? Mit tegyek?
2014. okt. 23. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát semmiképp ne erőltesd. Ha az 'anyában' nem működik ez a természetes érzés, a gyereket szeretettel nevelni,foglalkozni vele, akkor erőltetve nem lesz hasznos a kisgyerekeknek.
2014. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jázi :) ***** válasza:

Nehéz ügy! Kérdezted már tőle miért van ez? Vagy ő észre veszi,hogy nem foglalkozik a gyerekekkel eleget?

Az erőltetés nem biztos,hogy jó ötlet, hisz a gyerekek mindent éreznek. Ha csak azért foglalkozik velük mert "muszáj" az rosszul is hathat rájuk.

Viszont az anya és nő ideálra szükségük lenne.

Az a baj,hogy érdemi segítséget így nem lehet adni, mivel nem ismerjük a kialakult helyzetet egészében.

Bár engem nagyon meglep,hogy képes egy nő így otthagyni a gyerekeit! Nem tudnám ezt megtenni!

2014. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!