Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, hogyha a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogyha a barátomnak beszélek az exemről?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz emlékeim vannak róla. Kihasznált, megalázott, bántott. Még rémálmaim is szoktak róla lenni, és eddig a legjobb barátnőmmel beszéltem meg ezeket a dolgokat, de ő elköltözött és csak a barátom maradt aki itt van a közelbe, megbízom benne és ki tudom neki önteni a szívemet. Azt mondta hogy nyugodtan beszélhetek neki bármiről, de azért akkor is. Ez nagyon gáz?
2014. okt. 23. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igazából mindenféleképpen hasznos,ha nem tartod magadba hanem kibeszéled valakinek(jelen esetben a barátodnak)de ezt mondd el neki is,hogy nem azért beszélsz róla mert nincs jobb témád,hanem mert muszáj valakinek beszélni róla. Bár azért próbáld meg nem túlzásba vinni.
2014. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őszitén megmondom, a helyében én meghallgatnék bármit tőled, DE nem esne rosszul, tudod? Tudod milyen kellemetlen amikor egy lány az exéről beszél neked? Hallgattál már srácot panaszkodni az exe miatt? Ha igen, akkor talán érted. És ha történetesen az illetőt szeretted is? Az már rosszul esik.

Bennem olyan érzéseket kelt, hogy bizony én csak egy vagyok a sok közül, ráadásul még nincs is túl az előzőn.


23/F

2014. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ha szeret megérti. Én is így voltam ezzel, teljes mértékben megértett engem, sőt valahol jól is sült el a dolog, jobban megismert. Nyugodtan beszélj vele erről :)
2014. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!