Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ez mit jelenthet, jó jel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez mit jelenthet, jó jel és bizalmat, vagy inkább tiszteletlenséget? :S

Figyelt kérdés
A barátom folyton nyilvánosan pukizik előttem. Még csak 4 hónapja vagyunk együtt, de sok minden másban is nagyon elengedi magát. (patik nyomkodása egymásnak, stb.) Én próbálok úgy csinálni, mintha nem is hallottam volna. De nem tudom eldönteni, hogy most ezt mire véljem. Örüljek, mert ez azt jelenti, hogy bízik bennem és ezért meri ennyire elengedni magát mellettem vagy inkább félnivalóm van, mert ez azt jelenti, hogy nem tisztel és/vagy nem néz rám nőként? Ő az első "komolyabb" kapcsolatom, nem tudom, ez 4 hónap után mennyire normális dolog :/

2014. okt. 23. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Senkise szeret visszatartani gázt... nem e miatt kell félned.
2014. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, de azért az ember általában igyekszik csöndesen csinálni vagy elvonulni normális esetben.. :D
2014. okt. 23. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nálunk 6 hónap után növekedett az intimitási szint az egymás előtt fingásig, de alapvetően ez normális jelenség, vagyis a belső intimitásra utal.. Semmiképp sem tiszteletlenség jele...
2014. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pasid véletlenül nem egy vaddisznó?


Igenis tartsa vissza, és ne képezze közröhely tárgyát!

2014. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért kéne visszatartania? Természetes emberi dolog, azért miért szenvedjen vagy érezzen frusztrációt mert működnek a belei? Nem az zavar, hogy csinálja, ez természetes, hanem, hogy ennyire nyíltan teszi és még csak meg sem próbálja "elsunynogni" vagy elviccelni. Pontosabban ez sem zavar, csak számomra nagyon furcsa és nem tudom mire vélni. De kedves második válaszoló köszönöm, ez meg sem fordult a fejemben, hogy az intimitáshoz is köze van, ezek szerint akkor inkább "örüljek" a dolognak, hogy meri magát így elengedni :)
2014. okt. 23. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!