Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalhatja ezt a ferjem? SOS tobbi lent

Figyelt kérdés
elnezest kerek ha hosszu lessz ! a ferjemmel 9 eve vagyunk eggyutt ebbol 7 eve hazasok van 3 gyermekunk a pici fiam 4 honapos.elotte is voltak gondjainkmint minden hazassagban,de mikor terhes lettem akkor vmi nagyon kezdett elromlani mindenbe belekotott amit mondtam amit csinaltam. mikor a korhazbol hazajottunk ugyanez volt kb 2 honapig es utanna olyanokat csinalt amit nem tudok hova tenni van egy bnom es all flortol vele szoban meg elmondta h rautott a fenekere. Nagyon megvaltozott nem akar velem lefekudni sem mar 3 hete azt mondja h o csak hulyeskedik a bnommel engem szeret meghogy ha akarna tole vmit nem mondana el h miket mondd neki. Mindenkivel el tud hulyeskedni viccelodni csak velem nem, probaltam mar mindent szo szerint mindent h ujra olyan legyen velem mint regen de semmi. Nem a szex hianyzik a legjobban hanem az erzelmi torodes az oleles meg a tobbi
2014. okt. 23. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Az emberek folyamatosan változnak.. Soha nem lesz olyan már, mint volt.. Persze javulni még javulhat a helyzet, akár olyannyira is, hogy jobb legyen, mint volt :-)

Beszéld meg vele ezeket, hogy neked ez mennyire fontos lenne.. Ha értelmes, akkor megérti, és igyekezni fog. Ha szeret, akkor hajlandó lesz érdet változni... Ha nem értelmes, akkor azt nem kommentálom mert kitiltanak az oldalról...

2014. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mar nagyon sokszor probaltam vele beszelni errol de mindig veszekedes lett a vege. Azt mondja sok a gond de csak ennyi de nekem is ugyananyi gondom van mint neki es a masik h ha a gondok miatt lenne velem ilyen akkor massal sem lenne kedve hulyeskedni. Ha regebben is ilyen lett volna akkor nem szolnek egy szot sem de regebben megcsak hozza iscalig szolt a nokhoz nemhigy ilyeneket mondjon es csinaljon en 26 vok o 36 eves
2014. okt. 23. 14:01
 3/7 kolosszus22 ***** válasza:
Van gond igen, a legnagyobb gond, hogy már nem szeret téged, de ezt még magának is sem meri igazán beismerni.
2014. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kolosszus22 ***** válasza:

UI: Tapasztalatból írom ezt, mert én is csináltam ezt egyik exbarátnőmmel akivel sok évig voltunk együtt, mire rájöttem, hogy nem érdekel már és csak szenvedünk együtt.

27F

2014. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
es szerintetek akkor most mit tegyek? Talan megprobaljam feltekennye tenni hatha eszebe jut h mennyire sxeretett?
2014. okt. 23. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen emberrel nem lehet beszélgetni,ugy is azt csinálja amit akar. ha egy férfi beszélne vele akkor rá kicsit jobban hallgat. mivel köztetek rossz a kommunikáció. 3-as is jól írta.
2014. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem hagyd a fenébe! Minden nő jobbat érdemel egy ilyennel!
2014. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!