Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet pénzes csavokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet pénzes csavokat osszeszedni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyire pénzeset akarsz? :D
2014. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok:DDDD nem azert kerdeztem:DDD
2014. okt. 23. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
miért akarsz pénzeset? A pénztárcáját fogod szopogatni az ágyában?
2014. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sznob bulikban. Ha pénzleső ribaņç vagy, ott könnyű dolgod lesz.
2014. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem akarok:D nekem van baratom mas miatt kerdeztem:D
2014. okt. 23. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Mátraházi lovardába.

Mindig van pár suttyó übermájer hü**egyerek, aki apuci autójával, apuci pénzével veri magát, holott tudható, hogy önönn magától vizelni se tudna, nemhogy megélni tudásából.

Igazából jövöjük sincs, csak még nem tudják...


A lényeg, hogy ott találsz hazai viszonylatban tehetős emberkéket -tudom, mert 6 éves korom óta ott lovaglok.

2014. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a parlamentben
2014. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugdíjas otthon,csak nézz utána pontosan mennyi a nyugdíja, de ha jól tudom 80 000 Ft a minimum,hogy felvegyék az otthonba.Szóval itt a lényeget megtalálod,sok pénz kevés egészség ha vagyonos és nincsenek örökösök még jól is járhatsz,ha jól teljesítesz.Bár ez egy elég sekélyes felfogás.De azért sok sikert annak aki ilyenre vágyik.
2014. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Parlamentbe jellemzően nem a "csávó" kategória jár az én értelmezésem szerint.

2014. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!