Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú elég sokszor rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elég sokszor rám néz, a haverjai pedig beszólogatnak, mondták már azt is hogy: "itt jön Viktor csaja. " akkor mit jeleznek vele?

Figyelt kérdés
Egy suliba járok egy helyes fiúval. Sokszor rám néz. Mikor pár méterre vagyok tőle, és visszanézek a szemébe, egyből elfordul. Mit jelez ezzel? Bejövök neki? Ha igen, akkor miért nem mer odajönni hozzám?
2014. okt. 23. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy ha Viktor egyik napról a másikra eltűnne, rádmásznának.
2014. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hogy viktor ezt mondaná csak nem meri ...

[link]

2014. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez csak feltételezés. (mondjuk gimiben mindenki mindenkire rámászna...)


Egyszer menj oda, hogy sziasztok! Igen, én vagyok a Viktor csaja. Had kérdezzem már meg, hogy erre miért kell mindig rácsodálkoznotok?


Szerintem megtudnád, hogy miért mondják ezt.

2014. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt még csak egyszer mondták..akkor Viktor nem volt köztük. Mostanába kezdődött az hogy rám néz, hétfőn egy picit mosolygott is:D
2014. okt. 23. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Neked tetszik?


Nyugodtan kezdeményez. Biztos tart tőled, mert túl jó csajnak tart ahhoz, hogy együtt legyetek.


Miért nem mész oda, hogy szia "Kati" vagyok. Van kedve suli után sétálni egyet a parkban ezen a szép őszi délutánon. Mikor végzel?

2014. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem mennyi pasi volt már fiatalon, akihez nem mertem oda menni, ha kezdeményezett volna, de jól esett volna.

Szerintem ez fordítva is így van.

Idősebb fejjel könnyebben megy az ismerkedés.

2014. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen tetszik. Már 4 éve.. Azért nem megyek oda hozzá, mert ki tudja mit mondana, vagy gondolna utána rólam...
2014. okt. 23. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek üzenem (ha tudtok angolul)

[link]

2014. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. okt. 23. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!