Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

A barátom nemrég elutazott 1 hétre, ahol sosem látott kollégáival volt továbbképzésen. Volt egy vele egykorú csaj is, aki-hogy is fogalmazzak- nagyon szeleburdi. Minden lében kanál, nyomulós, stb.

Mondta h nem bírja elviselni a csajt, de ettől függetlenül napi szinten beszélgetnek, smseznek és lájkolja a barátom cuccait facebookon. Eddig nem zavart, tudtam h vannak lány haverjai, ismerősei, de valahogy elkezdtem aggódni. Egy ilyen belső sugallat vagy megérzés, nem tudom...

A barátom mindig mondja h alig van pénze, de simán nyomja az smseket. Tudom, hogy szeret engem, odafigyel rám, kedvemre tesz, de azért egy csajhaverra egy nap alatt 3-4 sms plussz-minusz jó pár perc telefonbeszélgetés nem sok egy kicsit? :S Szerintetek van okom aggódni? 1 éve vagyunk együtt...


23/L


2014. okt. 23. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem van okod aggódni...

Nálunk így kezdődött minden, most válunk, mert a férjem szerelmes lett a "levelező partnerbe". 15 év házasságot, három gyereket dobott el.

2014. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

fiú lány között nincs barátság.elöbb vagy utobb valaki elkezd többet érezni.

lassan elkezdhetsz aggódni.

2014. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Napi több sms, telefon nem munka vagy haveri kapcsolatot jelent...
2014. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Ez mióta családi kapcsolatok kérdés? A szerelem rovatba írd legközelebb, nem vagytok család.


És szerintem sem helyes, amit a srác csinál.

2014. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig nekem volt olyan fiúbarátom akivel napi több SMS is ment ide-oda, és egyikünk se akart többet. Ő mutatott be a későbbi férjemnek.
2014. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egy macskát tennék a helyedbe.
2014. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom, h nincs pénzem, de nekem tényleg nincs is, és én nem is írok pénzért, max. vib**rel (nincs reklám :)).
2014. okt. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: félreértések elkerülése végett, én nem konkrétan csajra gondoltam, hanem úgy általában. :)
2014. okt. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban teszed,ha elkezdesz aggódni,mert van miért.
2014. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aggódni sztem nem kell, ha megcsal, akkor nem ér annyit, h sajnáld, ha pedig nem, akkor semmi gond.

Simán odamész hozzá, megkérded, h ha nincs pénzed, akkor neki(k) hogy tudsz írni, s egyáltalán miért írsz? Miért nem használsz vmi vib**t, vagy fb-ot, s költenéd rám azt a pénzt. Én ezt nem is értem, h idáig miért nem kérdezted nyíltan, ennyi lenne az egész. Nem kell eltiltani tőle, de azért lennie kéne egy határnak, amit mondhatnál neki szépen finoman. Egy laikus ötletei. :)

2014. okt. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!