Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrikaa16 kérdése:

Szerintetek mit tegyek? Hogyan bízak páromba újra?

Figyelt kérdés
Történt egy eset áprilisba. Barátomat bejelölte egy lány és beszélgettek én úgy tudtam,de mint nemrég kiderült több is történt. A lány megcsókolta ő pedig vissza csókolt és egy este meccsre is együtt mentek meg csókolgatták egymást. Barátom másnap megbánta és véget szakított ennek a "kapcsolatnak" ,de én erre egy facebookos üzenetből jöttem rá, azóta nem igazán tudok benne megbízni. Barátom nagyon megbánta a tettét.
2014. okt. 23. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én biztos elküldtem volna az anyjába,miután kiderült.Aki egyszer megteszi,többször is fogja.
2014. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha ez az elso megbotlasa, és meg is banta, es kiverted a balhet erte, akkor eloszor es utoljara bocsajtsd meg neki... Most csak kiprobalta, es megbanta.. A buntudat miatt legkozelebb mar el se jut idaig egy ilyesmi, bele se kezd, mert tudja, megint megbanna, es el is veszithetne miatta
2014. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!