Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a 27 éves barátnőm boldogabb otthon a szüleivel mint velem?

Figyelt kérdés

Állítása szerint nagyon szeret engem, közös kis lakásban élünk Budapesten. Viszonylag gyakran (1-2 hetente) hazamegy a szüleihez egy kisvárosba, és amikor ilyenkor felhívom, mindig olyan kicsattanóan boldog.

Úgy vettem észre velem a hétköznapokban nem ilyen kicsattantan boldog. Ő azt mondja, neki nagyon fontosak a gyökerei, az otthona, a családjával töltött percek.

2 éve járunk és fél éve összeköltöztünk, ami nagy lépés volt, mégis inkább azt érzem nem annyira boldog együtt, mint otthon. Őszintén szólva kicsit furcsának tartom hogy 27 évesen valaki nem elvágyódik, hanem hazavágyódik, mert én pl. pont hogy már alig tudtam otthon maradni, annyi konfliktusom volt a szüleimmel. A hangjából érzem, hogy Ő viszont olyankor nagyon boldog, kicsit újjászületik. Érthetően ez rám nézve nem vet jó fényt, hogy miért nem boldog a szerelmével a közös kis életünkben, lakásunkban?


Nem akarom hogy szenvedjen, ha ő haza akar menni (bár ezt sosem mondta így). Lehet nem kellett volna ilyen hamar összeköltözni és kiszakítani otthonról?


2014. okt. 23. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neki nem voltak otthon konfliktusai, jól megvolt a szüleivel. Lehet, hogy nem is volt benne különösebb vágy, hogy elköltözzön, ezért tök jól érzi magát otthon is. Az is lehet, hogy bár voltak konfliktusok, az idő mindent megszépít és most már csak a szépre emlékezve megy haza.

Meg az is lehet, hogy kényelmes dolog hétvégén otthon nyugodtan aludni, amíg akar és jókat enni, mert anyuka-apuka körülötte sürög-forog, nem neki kell főzni-mosni-takarítani. Hét közben meg ő a háziasszony, több feladat jut rá, aztán az már nem annyira tetszik neki.

2014. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg, hogy mi lehet a gond. Én is arra tippelnék, hogy míg veled a hétköznapok a kötelességek letudásáról szólnak, szabadidőtökben meg netán nem ugyanazokat a dolgokat szeretitek csinálni, így ő otthon, a szüleinél jobban ki tud kapcsolni. Pl. ha ő jövős-menősebb, te meg inkább kettesben szeretsz tv-t nézni, akkor lehet, hogy jobban esik neki, ha "elszökhet" és a családjával, barátaival teszi azt, amit szeret.

Bármi áll a háttérben, jó lenne idejében megbeszélni, mert ez tényleg nem jó, hogy nem veled érzi jobban magát.

2014. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azért boldog mert otthon dugja vki
2014. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!