Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok mennyire elfogadott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyire elfogadott a flörtölés mással?

Figyelt kérdés
Ha tényleg csak szimpla flörtölésről van szó, azt én egyáltalán nem nevezném megcsalásnak, de kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye róla.
2014. okt. 23. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az hogy minek? ha akarsz valamit a másiktól akkor flörtölsz vele, ha nem akkor miért is tennéd? annál még egy csoki elfogyasztása is nagyobb örömet okoz , nem? :D
2014. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Akkor egyél sok csokit, én inkább flörtölök. Jó a visszajelzés más, az ellenkező nemhez tartozó személytől is.
2014. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk semennyire.
2014. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Undorító dolog, egyikőnk se flörtöl soha! Az ember csak akkor flörtöl, ha tetszik neki más és a tudtára akarja adni! Nálunk csak egymásnak élünk, szóba se jöhet ilyen, hogy jeleket adjunk másnak, azzal megaláznánk a párunkat, hogy nem elég jó hozzánk és a másik legalább annyira felér, mint a partnerünk! Elhiszem, hogy jó a visszajelzés, de ez csak a szereteten múlik, hogy a párod mennyire tudja Veled elhitetni, hogy szexi és kívánatos vagy!
2014. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez annyira...gyerekes es foldhozragadt gondolkodasmodra vall.

Ha belegondolsz...a flortolesre,visszajelzesre szuksege van az embernek masoktol is, azert,h ne erezze teljesen lekotve magat. Hogy erezze, attol,h van parja, meg szabad akaratu ember.

Persze ha a flortolesen tul massal folytatodik a dolog, az mar nem megbocsajthato.


Mi multkor par barattal punnyadtunk, a parom telefonon jatszott en meg beszelgettem az o egyik baratjaval, aki folyamatosan azt tervezgette,hogy milyen cuccokat vegyunk nekem, amiben majd mehetek dolgozni es szexi is leszek. Aztan errol temazgattunk fel orat,h ilyen bor cuccot kene magassarkuval...:DD

Es a parom megcsak szerintem meg se hallotta, annyira bele volt merulve a jatekba. Nyilvan azert vagyok vele,mert vele akarok mindent. Ha massal akarnam, nem lennek vele.

2014. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá szükségem. Egy-egy bók, elismerő pillantás persze belefér és jólesik. De a flört nekem már játékos utalgatásokat jelent a másik kóstolgatására szexuális értelemben. Olyan visszajelzés pedig nem kell a külvilágtól, hogy valaki konkrétan jelezze felém, hogy hű, de megdugna. Pláne, hogy viszonozni sem tudnám az érdeklődést. Kinőttem már ebből a korszakból.
2014. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!