Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek tetszem neki, vagy ő sem tudja, hogy mit akar?

Figyelt kérdés
Van egy fiú (18 éves), akivel lassan egy hónapja bonyolult kapcsolatban vagyunk. Már régebbről ismertük egymást, de csak most hozta úgy a sors, hogy "egymásra találjunk". Az egész úgy kezdődött, hogy egyszer félrehívott és megcsókolt (aminek én örültem, mert már rég óta vártam rá). Azóta szinte minden héten találkozunk és érzem, hogy szeret velem lenni, mondhatni szenvedélyesen csókol. Ez alapján van, aki úgy fogná fel, hogy járunk.. Viszont a hétköznapokban nem beszélünk túl sokat (nem keres, nem érdeklődik után), hétvégente azonban, ha találkozunk megörül nekem és nem akar elengedni... Lehet, hogy csak én parázom túl a dolgot és, hogy a fiúknál ez a normális, de szerintetek akar valami komolyat, vagy egyáltalán akar valamit?? Vagy nem tudja még ő sem, hogy mit akar? Nekem kéne lépnem, vagy várjak még? Kérlek segítsetek! Nekem ő lenne az első, akibe úgy érzem, tényleg szerelmes vagyok. Előre is köszönöm! 17/L
2014. okt. 23. 19:38
 1/4 A kérdező kommentje:
*nem érdeklődik utánam. Bocsi a hibákért és szóismétlésekért!
2014. okt. 23. 19:42
 2/4 anonim válasza:
Szia!Minednképp beszéljétek ezt meg,szerintem szeret téged,csak vagy nem akar zavarni,vagy nem ér rá.
2014. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképp szeretnék vele erről beszélni! Azért kíváncsi vagyok más véleményére is! ;)
2014. okt. 23. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit én leszűrtem,hogy ő még nem biztos,hogy szerelmes beléd.Jól érzi magát veled,vágyik rád,és ennyi.Ha komolyra akarod fordítani a dolgokat,beszéld ezt meg vele,mert éppen ideje!
2014. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!